امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۵:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22596
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۶
تعداد بازدید: 65
علی صحرایی در جریان معاملات امروز بازار سهام (معامله یک میلیارد و 450 میلیون سهم تاپیکو 1) در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل ...

علی صحرایی در جریان معاملات امروز بازار سهام (معامله یک میلیارد و 450 میلیون سهم تاپیکو 1) در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه این معامله از طریق 921 ایستگاه فعال انجام شد اظهار داشت: ارزش روز بازار سرمایه نیز به بیش از 268  میلیارد تومان رسید و رکورد جدید را به ثبت رساند.

وی ادامه داد: ارزش روز این هلدینگ به بیش از 10 هزار و 150 میلیارد تومان رسید و در 8 هزار و 33 مورد دادوستد شد.

معاون بازار شرکت بورس با بیان اینکه، 5 درصد باقی مانده از تعهدات شستا طی روزهای آینده انجام خواهد شد گفت: مسئولان تاپیکو با توجه به شرایط روز بازار درباره عرضه 5 درصد مابقی هلدینگ نفت، گاز و پتروشیمی تصمیم‌گیری خواهد شد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا معامله بلوک 17 درصدی هلدینگ خلیج‌فارس نهایی شد یا خیر، گفت: امروز آخرین فرصت برای تکمیل مدارک است و در صورت تأیید نهایی این معامله قطعی خواهد شد.

به گزارش فارس، امروز یک میلیارد و 450 میلیون سهم از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ نفت، گاز و پتروشیمی در بازار دوم بورس به ارزش بیش از 10 هزار میلیارد تومان و با قیمت هر سهم 350 تومان کشف قیمت و معامله شد.

بنابراین گزارش، هلدینگ نفت، گاز و پتروشیمی تأمین دارای 40 شرکت زیرمجموعه است که 6 شرکت آن امروز در بازار دوم بورس عرضه شد.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها