امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22602
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۶
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس مهدی چمران پس از پایان پانصدو پنجاه و هشتمین جلسه شورا با حضور در جمع خبرنگاران اظهارداشت: بررسی لایحه تعیین بهای خدمات ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس مهدی چمران پس از پایان پانصدو پنجاه و هشتمین جلسه شورا با حضور در جمع خبرنگاران اظهارداشت: بررسی لایحه تعیین بهای خدمات قابل عرضه در سازمان بهشت زهرا(ص) اولین موضوعی بود که در دستور کار قرار گرفت و شورا بخاطر اینکه قیمت‌ها را مصوب کند این لایحه را بررسی و به تصویب رساند.

وی تصریح کرد: براساس تصویب لایحه اشاره شده هیچگونه افزایش نرخ قبور نداشته‌ایم و این در حالیت که در برخی از قطعات بهشت زهرا(س) قیمت قبرها کاهش پیدا کرده است.

چمران بیان داشت: در قطعاتی که 70 درصد آن پر شده باشد، خانواده متوفی می‌تواند برای سه طبقه کردن آن و با پرداخت 350 هزار تومان اقدام کند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: موضوع دیگری که در جلسه امروز در دستور کار قرار گرفت بررسی لایحه مجوز انتشار اوراق مشارکت توسط شهرداری تهران جهت اجرای پروژه تجاری،اداری مجتمع ایستگاهی پردیس شرق راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) بود که با توجه به اینکه طول می‌کشد زمانی تجربه خوبی از این موضوع نداشتیم و آن را به صرفه و صلاح شهرداری نمی‌دانستیم این لایحه را رد کردیم.

چمران ادامه داد: گزارش حسابرس مستقل شهرداری منطقه یک تهران برای سال منتهی به 29 اسفند 89 قرائت شد.

وی تصریح کرد: با توجه به زمان اندک شورای سوم و همچنین تعداد گزارش‌های حسابرسی که هنوز قرائت نشده است باید راهکاری را پیش‌بینی کنیم که یکی از آنها افزایش جلسات شورا و دیگری مختصر نمودن گزارشات حسابرس است.

چمران در پایان خاطرنشان کرد: در شورای چهارم بنا داریم جدول تطبیقی برای مقایسه نمودن عملکرد حسابرس‌ها ایجاد کنیم که این امر می‌تواند در پیشبرد اهداف شورا موثر باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها