امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22623
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 99
حجت‌الاسلام نصرالله پژما‌ن‌فر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

حجت‌الاسلام نصرالله پژما‌ن‌فر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه اسلام دین اعتدال است و هر مسلمانی باید معتدل باشد، گفت: باید مقصود و مراد از اعتدال مشخص باشد تا برخی اعتدال را بر اساس نظر خود تفسیر نکنند.

وی با بیان اینکه توجه به همه ظرفیت‌ها از مؤلفه‌های اعتدال است، اظهار داشت: باید به همه نظرات و دیدگاه‌ها توجه کرد و تا زمانی که نظرات مخرب نباشد باید تکریم شود اما اعتدال به این معنا نیست که ما در مقابل اقدامات ساختار شکنانه سکوت کنیم.

پژمان‌فر با اشاره به حدیثی از امیرالمومنین(ع) که افراط و تفریط کنندگان را از ویژگی‌های افراد جاهل برشمرده‌اند، تاکید کرد: مقام معظم رهبری همواره مردم و مسئولان را دعوت به پرهیز از اقدامات افراطی و تفریطی کرده‌اند، ایشان خودشان در تمام امور معتدل هستند و لذا بهترین الگو برای اعتدال، شخص مقام معظم رهبری است.

نماینده مردم مشهد در ادامه با بیان اینکه مردم به شعار اعتدال روحانی که توصیه همیشگی مقام معظم رهبری بوده، رای داده‌اند، اظهار داشت: مردم از آقای روحانی انتظار دارند در رفتار خود، مطابق شعار اعتدال عمل کرده و مانع حضور و فعالیت افراطی‌ها در دولت شوند.

وی گفت: مردم انتظار دارند، آقای روحانی در نحوه چینش کابینه به کارآمدی و تعهد افراد به انقلاب و مردم توجه کنند تا انشاالله بعد از حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی نیز خلق شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها