امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22624
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 148
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اما واتسن که یکی از سه بازیگر اصلی مجموعه فیلم «هری پاتر» بود،در نقش اصلی «ملکه تیرلینگ» بازی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اما واتسن که یکی از سه بازیگر اصلی مجموعه فیلم «هری پاتر» بود،در نقش اصلی «ملکه تیرلینگ» بازی خواهد کرد.

«ملکه تیرلینگ» براساس قصه کتاب اریکا جوهانسن به همین نام ساخته می‌شود. این کتاب هنوز روی پیش‌خوان کتاب فروشی‌ها قرار نگرفته است.

قصه این کتاب سه قرن پس از دورانی اتفاق می‌افتد که نسل بشر به دلیل یک فاجعه زیست محیطی با خطر نابودی روبرو شده و هر روز که می‌گذرد گروهی از آدم‌ها از بین می‌روند.

کاراکتر اصلی قصه کتاب یک شاهزاده نوزده ساله به نام کلسا گلین است. او باید دوباره امپراتوری مادرش را احیا کند و باعث رستگاری قلمرو سلطنتی وی شود. این قلمرو با نام تیرلینگ شناخته می‌شود.

شخصیت منفی قصه ملکه سرخ نام دارد و کلسا گلین باید با جادوی سیاه و فساد این ملکه مبارزه کند و تیرلینگ را از شر مزاحمت‌های او نجات دهد.

ملکه سرخ در مجاورت سرزمین تیرلینگ زندگی می‌کند، منطقه‌ای که به ان مورتسمن می‌گویند و اهالی آن گروهی از آدم‌های شرور و بدذات هستند.

به نوشته نشریه ورایتی ، اریکا جوهانسن «ملکه تیرلینگ» را به صورت یک مجموعه کتاب چند جلدی می‌نویسد و اولین جلد آن بهار سال 2014 منتشر خواهد شد.

گفته می‌شود «ملکه تیرلینگ» یک کتاب سه جلدی خواهد بود و تهیه کنندگان نسخه سینمایی ان هم قصد تولید یک سه گانه (تریلوژی)را براساس آن دارند.

هنوز فیلم نامه نویسی برای کار نگارش فیلم نامه اقتباسی قسمت اول «ملکه تیرلینگ»پیدا و انتخاب نشده است. کارگردان فیلم پس از آن که فیلم‌نامه آماده کار شد، انتخاب می شود.

اما واتسن برای مدت ده سال در هشت قسمت مجموعه فیلم «هری پاتر» در نقش کاراکتر هرمیون گراند بازی کرد. این فیلم‌ها در فاصله سال‌های 2001 تا 2011 ساخته شدند. او با این فیلم وارد دنیای سینما شد.

پس از پایان ساخت این مجموعه، واتسن در فیلم‌های «هفته من با مریلین» ، «مثل یک گرگ نما بودن» و«این پایان کار است» بازی کرد.این فیلم آخر هم اکنون با موفقیت روی پرده سینماهاست.

وی هم‌اکنون فیلم تاریخی «نوح» را آماده نمایش عمومی دارد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها