امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۷:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22630
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 215
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، انتشارات امیرکبیر که یکی از ناشران فعال کشور است که سالانه تعداد بسیاری کتاب، وارد بازار نشر می‌کند، در فراخوانی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، انتشارات امیرکبیر که یکی از ناشران فعال کشور است که سالانه تعداد بسیاری کتاب، وارد بازار نشر می‌کند، در فراخوانی از همه نویسندگان و مترجمان و دیگر دست اندرکاران انتشار کتاب که در این سال‌ها به گونه‌ای با این نشر طرف حساب و معامله بوده‌اند ولی هنوز معوقاتی دارند یا دستمزد آنها کاملا پرداخت نشده، خواسته است تا به نحوی با این موسسه انتشارات تماس بگیرند تا مطالبات آنها پرداخت شود.

انتشارات امیرکبیر در این فراخوان قول داده است که تمام مطالبات به صورت قطعی حل و فصل شود و به نویسندگان و مترجمان به صورت کامل پرداخت شود.

در این فراخوان آمده است:

انتشار بیش از 5هزار عنوان کتاب در نزدیک به 70 سال فعالیت توسط مؤسسه انتشارات امیرکبیر، حاصل تعاملات بسیار گسترده و روابط پیچیده فرهنگی، حقوقی و اقتصادی با هزاران نفر از بزرگان علم و ادب و هنر کشور بوده است. بدیهی است که در این مدت علی‌رغم سعی وافر طرفین برای ایفای تعهدات خویش خواه ناخواه ابهاماتی بروز کرده و مواردی لاینحل باقی مانده است که به خواست خداوند و حسن نیت، غالب آنها مرتفع شده است.

یکی از این مسائل که متأسفانه همچنان در جریان است، مطالباتی است که برخی از نویسندگان، مترجمان و دیگر دست‌اندرکاران حوزه انتشار کتاب از سال‌های گذشته تاکنون از امیرکبیر داشته و به دلایل مختلف مانند اقامت در خارج از کشور، فوت، تغییر آدرس و شماره تلفن و یا احیاناً کمبودهای داخلی و بوروکراسی‌های سازمانی، همچنان بر ذمه مؤسسه است.

**حل و فصل قطعی تمام مطالبات آغاز شد

اکنون به خواست خداوند، مؤسسه تمام تلاش خود را برای حل و فصل قطعی این مطالبات آغاز کرده است و در چند هفته گذشته صدها مورد، تسویه حساب صورت پذیرفته است. این موارد مربوط به عزیزانی بود که از هر طریق ممکن موفق به ارتباط با آنها شدیم. اما هنوز هم براساس اسناد مؤسسه باید پرداخت‌هایی صورت گیرد که متأسفانه هیچگونه آدرس یا تلفنی از صاحب اثر مورد نظر در اختیار نیست.

بر این اساس از همه همکارانی که تاکنون در زمینه نشر کتاب با امیرکبیر همکاری داشته و تاکنون موفق به دریافت حق‌التألیف خود نشده‌‌اند، درخواست می‌کنیم، از طریق شماره تلفن 33110650 ، آدرس الکترونیکی 1388amirkabir@gmail.com ، شماره فاکس 33903747 ، مکاتبه با آدرس: تهران ـ خیابان جمهوری، میدان استقلال (چهارراه مخبرالدوله) و یا حتی مراجعه حضوری، نسبت به اخذ مطالبات خود بر مبنی اسناد و مدارک موجود در امیرکبیر اقدام کنند.

هرچند در موارد متعددی ارزش ریالی حساب‌های تسویه نشده بسیار اندک است. لکن امیدواریم به دلایل حقوقی، مالی و یا اخلاقی ما را در اتمام این سیر، یاری فرمایید.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار