امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۰۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22631
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 89
مصطفی افضلی‌فر نماینده مردم اردبیل، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: ...

مصطفی افضلی‌فر نماینده مردم اردبیل، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: یکی از مهمترین موارد و ویژگی‌هایی که دولت یازدهم باید از آن برخوردار باشد قانون مداری است که تدوین به موقع آیین نامه‌های اجرایی، ابلاغ به موقع قوانین و اجرای دقیق آنها از مصادیق قانون مداری است.

وی افزود: یکی دیگر از ویژگی‌هایی که دولت آینده باید دارا باشد تعامل سازنده میان قوه مجریه و مقننه است به گونه‌ای که هم نمایندگان شاهد حل‌و‌فصل مشکلات در حوزه‌های انتخابیه خود باشند و هم دولت مجلس را تکیه‌گاه خود بداند و شاهد چالش و تنش در روابط دو قوه نباشیم.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: اعضای کابینه باید از میان افراد توانمند انتخاب شوند و هیچگونه ملاحظات گروهی و جناحی در انتخاب این افراد دخالت نداشته باشد؛ همچنین در کنار این اعتدال‌گرایی دولت یازدهم می‌تواند تأثیر زیادی در موفقیت آن داشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار