امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۲۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2264
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 170
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از گرگان، محمدرضا حافظی ظهر امروز در پانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه‎ساز استان گلستان در تالار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از گرگان، محمدرضا حافظی ظهر امروز در پانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه‎ساز استان گلستان در تالار فخرالدین اسعد گرگانی اظهار داشت: مال و منال دلیلی بر مشارکت داشتن در امر خیر نیست و هر پولی، شایستگی مصروف شدن در راه خیر را ندارد و هر شخصی نیز لیاقت انجام کار خیر را پیدا نمی‎کند.

وی با بیان اینکه انجام کار نیک معامله با خداست، تصریح کرد: معامله با خدا هیچگاه ضرر و زیان ندارد، اگر انسان‎ها در امور خیر همچون مدرسه‎سازی گام بردارند یقیناً برکات ارزشمند آن را در زندگی خواهند دید.

اشاعه سواد سبب گسترش دینداری در جامعه می‎شود

رئیس جامعه خیرین مدرسه‎ساز کشور با تاکید بر اینکه بازده سرمایه‎گذاری در کار نیک مطلوب است، متذکر شد: زمانی که سواد اشاعه پیدا کند دینداری نیز در جامعه گسترش پیدا خواهد کرد.

حافظی یادآور شد: در 16 سال گذشته تعداد خیرین انگشت‎شمار بود، اما هر روز که از عمر پربرکت این مجموعه نیک‎اندیش می‎گذرد مشارکت مردم پرشورتر شده و تعداد آن از 500 هزار خیر مدرسه‎ساز در کشور فراتر رفته است و 900 هزار خیر در دور مرزهای کشور این هدف مقدس و سازنده را دنبال می‎کنند.

وی با بیان اینکه نخستین خیر مدرسه‎ساز بعد از انقلاب اسلامی ایران امام راحل بودند، ابراز داشت: امام خمینی (ره) در 30 سال گذشته 50 میلیون تومان در امر مدرسه‎سازی اختصاص دادند و تاکیدشان بر این بود که همه ایران باید مدرسه شود.

استمرار حرکت مدرسه‎سازی در تمام روستاها، شهرها و استان‎ها

رئیس جامعه خیرین مدرسه‎ساز کشور متذکر شد: به همت نیک اندیشان در تمام روستاها، شهرها و استان‎ها این حرکت مدرسه‎سازی استمرار دارد به گونه‎ای که مدارس چهار نوبته به یک نوبته تبدیل شده است و افتخار بزرگی را نصیب جامعه فرهنگ‎دوستان کرده است.
انتهای پیام/83001/ن30
برچسب ها:
آخرین اخبار