امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۵:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22644
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تالار شیشه‌ای امروز شاهد عرضه 5 درصد از مجموع 10 درصد تعهدات شستا بود و یک ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تالار شیشه‌ای امروز شاهد عرضه 5 درصد از مجموع 10 درصد تعهدات شستا بود و یک میلیارد و 450 میلیون سهمی که عرضه شده بود به قیمت هر سهم 3 هزار و  500 ریال معامله شد.

 شاخص کل امروز در جایگاه 54 هزار واحد تثبیت شد و در نیمه این رقم در گردش بود؛ ارزش بازار امروز هم به غیر از محاسبه معاملات تاپیکو بیش از 256 هزار میلیارد تومان بود.

یادآور می‌شود، امروز در حجم معاملات یک رکورد جدید به ثبت رسید و بیش از دو میلیارد سهم به ارزش بیش از 722 میلیارد تومان دست به دست شد.

همچنین از جمله شرکت‌هایی که در روند شاخص تأثیر منفی گذاشتند صنایع پتروشیمی خلیج فارس با 118 واحد منفی، مدیریت پروژه‌های نیروگاهی با  33 واحد منفی، فولاد مبارکه اصفهان با 31 واحد منفی، معدنی و صنعتی چادرملو با 30 واحد منفی و ملی مس صنایع ایران نیز با کاهش 29 واحد منفی در روند شاخص کل اثر گذاشتند.

در این میان بانکی‌ها تقویت شدند و بانک ملت با 48 واحد مثبت در شاخص مؤثر بود و مخابرات هم پا به پای بانکی‌ها با  48 واحد مثبت رقم خورد.

بر اساس این گزارش بیشترین افزایش قیمت را در معاملات امروز هلدینگ پتروشیمی تأمین ، سیمان خزر، سیمان صوفیان، سیمان فارس و خوزستان، سیمان ارومیه، دارویی رازک و شهد ایران بیشترین افزایش قیمت را داشتند؛ شرکت‌های سیمان کردستان، دوده صنعتی پارس، معادن بافق، شهد، سیمان خاش، فرآورده‌های غذایی و قند پیرانشهر و بانک انصار بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

به گزارش فارس امروز نماد معاملاتی حق تقدم شرکت ایران خودرو، نماد معاملات حق تقدم شرکت لنت ترمز ایران با توجه به بازگشایی نماد اصلی، نماد معاملاتی پردیس به شرکت‌های سرمایه‌گذاری پردیس پس از برگزاری مجمع، شرکت‌های سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی، فنرسازی زر، پشم‌بافی توس و سیمان فارس و خوزستان با توجه به تعدیل پیش‌بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 31 اردیبهشت ماه سال آینده بدون محدودیت نوسان قیمت، لنت ترمز ایران، شرکت‌های مهندسی فیروزا، رفاهی آبادگران ایران، لوله و ماشین‌سازی ایران پس از برگزاری این مجمع عمومی عادی سالیانه مبنی بر تقسیم سود نقدی بازگشایی شدند.

انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها