امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۸:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22668
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس پانصد و پنجاه و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با حضور 13 تن از اعضای شورا (مهدی چمران، عباس شیبانی، رسول خادم، ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس پانصد و پنجاه و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با حضور 13 تن از اعضای شورا (مهدی چمران، عباس شیبانی، رسول خادم، علیرضا دبیر، حسن بیادی، مرتضی طلایی، خسرو دانشجو، حبیب کاشانی، پروین احمدی‌نژاد، معصومه آباد، محمدعلی نجفی، حمزه شکیب و معصومه ابتکار) برگزار شد ضمن اینکه هادی ساعی و احمد مسجد جامعی غایبین جلسه امروز بودند.

*جلسه رأس ساعت 20/9 دقیقه با قرائت قرآن توسط بیادی آغاز شد.

*پانصد و پنجاه و هشتمین جلسه شورا به دلیل تعمیرات و آماده سازی سالن اصلی جلسات شورا، همانند جلسه گذشته در طبقه اول برگزار شد.

*در نطق بیش از دستور جلسه امروز تنها مهدی چمران مطالبی را بیان کرد و این در حالی است که در هفته‌های اخیر اعضاء شورا رغبت کمتری برای صحبت کردن قبل از آغاز جلسه دارند.

*معصومه ابتکار امروز در جریان پانصد و پنجاه و هشتمین همانند جلسه گذشته تذکری را در خصوص بلند مرتبه سازی مطرح کرد و گفت: هفته پیش ما تذکری در مورد بلند مرتبه سازی ارائه کردیم، اما پاسخی به آن داده نشد و این روند همچنان ادامه دارد.

*ابتکار بیان داشت: متاسفانه به خاطر آنکه ضوابط بلندمرتبه‌سازی در شهر تهران مشخص نبوده،‌ درشهر و به خصوص در مناطق شمالی شاهد تخلفاتی هستیم.

* پس از صحبت‌های ابتکار، علیرضا دبیر عضو هئیت رئیسه شورای شهر در اعتراض به اظهار نظر ابتکار گفت: روز یکشنبه و در جلسه غیر علنی شورا جاوید، معاون شهردار و آقای قالیباف در جلسه حضور داشتند و می‌توانستند در این زمینه پاسخگو باشند؛ اما شما این موضوع را مطرح نکردید و حالا امروز در جلسه علنی که خبرنگاران حاضر هستند به طرح این موضوع پرداخته‌اید! این اقدام شما جای اعتراض دارد.

*این در حالی بود که معصومه ابتکار هم به محض پایان صحبت‌های دبیر تأکید کرد: اینکه موضوعی را چه موقع و به چه شکل مطرح کنم تحت اختیار و نظر من است و شما حق تذکر دارید!

در جلسه امروز تعدای از بازنشستگان اتوبوسرانی در مقابل شورا تجمع کرده‌بودند که از اعضاء شورا در خواست رسیدگی به مشکلاتشان را داشتند.

*در این جلسه نیز همانند جلسات گذشته شورا تعدادی از اعضاء در چند نوبت جلسه را ترک کردند که از جمله این افراد را می‌توان به کاشانی،دبیر،خادم، دانشجو و نجفی اشاره کرد.

*در حالی جلسات شورای شهر در طبقه اول ساختمان شورا برگزار می‌شود که مشکلات بسیاری را برای خبرنگاران برای پوشش اخبار شورا به وجود آورده است که امیدواریم مسئولان برگزار کننده تمهیدات لازم را در جلسات بعدی فراهم کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها