امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۷:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22676
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل  از العهد، نجیب میقاتی نخست‌وزیر دولت پیشبرد امور لبنان وقوع انفجار در منطقه بئر العبد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل  از العهد، نجیب میقاتی نخست‌وزیر دولت پیشبرد امور لبنان وقوع انفجار در منطقه بئر العبد در ضاحیه بیروت را محکوم کرد و گفت: بار دیگر دست فریب بازی با امنیت لبنان و لبنانی‌ها را آغاز کرده و این بار یک منطقه عزیز لبنانی را هدف قرار داد.

وی تاکید کرد که این انفجار گوشه‌هایی از تاریخ تاریک لبنان را به اذهان آورد که لبنانی‌ها تصور می‌کردند، به سر آمده و دیگر به لبنان باز نخواهد گشت.

میقاتی ادامه داد: این انفجار اگر نشان از چیزی باشد، نشان از آن دارد که دست کینه و ترور و جنایت در ادامه توطئه انفجار اوضاع در لبنان پیش می‌رود و هیچ تفاوتی بین مناطق مختلف لبنان قائل نیست.

وی ادامه داد: این اتفاق برای لبنانی‌ها حتمی می‌کند که در نشست برای خروج از بحران سیاسی و امنیتی در کشور تسریع کنند و از تمامی چیزهای کوچک بگذرند تا به تفاهمی برسند که با تلاش و از خود گذشتگی و عقب نشینی از شرایط گروه های سیاسی ضامن خروج لبنان از بحران کنونی باشد.

ساعتی پیش انفجاری در نزدیکی یک مرکز فرهنگی منطقه بئر العبد در حومه بیروت به وقوع پیوست که 38نفر زخمی شدند و خسارت‌های مادی زیادی به بار آورده است.
 
مروان شربل وزیر کشور لبنان نیز این انفجار را اقدامی جنایت آمیز خواند و نابودی کشور و فتنه انگیزی طائفه‌ای را از اهداف طراحان این انفجار دانست.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها