امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۶:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22677
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 80
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، نامدار عبداللهیان معاون وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: تمام کارکنان  شاغل در سازمان آموزش و پرورش استثنایی اعم از ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، نامدار عبداللهیان معاون وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: تمام کارکنان  شاغل در سازمان آموزش و پرورش استثنایی اعم از نیروهای رسمی و پیمانی که در مدارس و ادارات استثنایی کشور اشتغال به خدمت دارند، از فوق‌العاده سختی شرایط کار بهره‌مند می‌شوند.

وی اضافه کرد: با پیگیری‌های انجام شده، 1000 امتیاز برای این افراد در نظر گرفته شده است که تا چند روز آینده احکام پرسنلی آن  نیز صادر خواهد شد؛ از نظر ریالی به طور میانگین 50 تا 75 هزار تومان و تا سقف 100 هزار و 600 تومان افزایش دریافتی خواهند داشت.

عبداللهیان افزود: با توجه به تعداد نیروهای انسانی شاغل در مدارس و ادارات آموزش و پرورش استثنایی کشور، قریب به 17 هزار نفر از این فوق‌العاده بهره‌مند خواهند شد.

به گزارش فارس، این فوق‌العاده شرایط سختی محیط کار علاوه بر مبالغی است که در بند 5 ماده 68 قانون خدمات کشوری برای تمام کارکنان دولت مصوب شده است و از تاریخ هشتم تیر ماه 92 قابل اجراست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها