امروز : جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 23
۰۹:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22680
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس چندی پیش عبدالمجید غریب رضا در گفت‌وگو با فارس گفته بود: در قانون بودجه ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس چندی پیش عبدالمجید غریب رضا در گفت‌وگو با فارس گفته بود: در قانون بودجه سال 91 برای نخستین بار به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اجازه فروش 500 میلیارد تومان اوراق مشارکت داده شد که در بند 24 بودجه سال 1392 کل کشور این موضوع مجدداً تکرار شد.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: در سال 91 اوراق مشارکت برای اجرای طرح های شرکت ارتباطات زیرساخت بود که بخشی از آن در روزهای پایانی سال گذشته از طریق بانک ملی به فروش رفت و بخشی نیز امسال به فروش خواهد رفت.

اکنون مهدی خدایی مدیر کل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات فارس در خصوص زمان انتشار مرحله دوم اوراق مشارکت این شرکت می‌گوید: هر مرحله فروش اوراق مشارکت نیاز به مجوز بانک مرکزی دارد.

وی ادامه داد: شرکت ارتباطات زیرساخت درخواست مرحله دوم فروش اوراق مشارکت را به بانک مرکزی ارسال کرده و منتظر دریافت مجوز است.

خدایی تصریح کرد: امیدواریم در ماه جاری بانک مرکزی مجوز مرحله دوم فروش اوراق مشارکت را صادر کند.

این مقام مسئول در شرکت ارتباطات زیرساخت همچنین اظهار امیدواری کرد: پیش‌بینی می‌کنیم فروش 500 میلیارد تومان اوراق مشارکت شرکت زیرساخت در مرحله دوم به پایان رسد و به مرحله سوم کشیده نشود.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها