امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22698
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 292
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گلمرادی درباره این اثر اظهار داشت: اعم شعرهای این مجموعه در قالب غزل و تعدادی نیز در قالب شعر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گلمرادی درباره این اثر اظهار داشت: اعم شعرهای این مجموعه در قالب غزل و تعدادی نیز در قالب شعر نو سروده شده‌اند.

وی ادامه داد: در این مجموعه بر خلاف دیگر آثارم شعرها با موضوعات مختلف سروده شده است به همین دلیل عنوان این مجموعه را به نام «برگ‌های چند رنگ باغ» اختصاص داده‌ام.

گلمرادی همچنین به علت عدم پوشش رسانه‌ها به شعر و آثار شاعران به انتقاد از آنان پرداخته، گفت: متاسفانه رسانه‌ها توجه چندانی به شعر و شاعری ندارند، این قضیه رابه وضوح در رسانه‌های مکتوب و دیداری- شنیداری می‌توان مشاهده کرد.

وی افزود: اعم صفحات سرویس‌های فرهنگی ما در رسانه‌ها اختصاص به موضوعات سینمایی دارند که بیشتر آنها تنها جذابیت‌های سطحی داشته محتوا و عمق چندانی را ندارند.

این شاعر در پایان رویکرد مجدد بیشتر شعرا به قالب کلاسیک را تحسین کرده، در این باره خاطرنشان کرد: خوشبختانه پس از یک دروه قالب کلاسیک در شعر در مهجوریت به سر می‌برد امروزه اقبال بیشتر شاعران به قالب کلاسیک شده که از این جهت حرکت مبارکی تلقی می‌شود.

گفتنی است این اثر هم اکنون در انتشارات سوره مهر مراحل آماده سازی را سپری می‌کند.

لازم به ذکر است که مجموعه شعر آیینی «چقدر جاده...چقدر چشم...» از شیرنعلی گلمرادی به تازگی توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها