امروز : یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 23
۱۴:۰۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22699
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 83
به گزارش فارس به نقل از العهد، ‌حزب التیار العربی با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن انفجار بئر العبد در ضاحیه بیروت تاکید کرد که دست فریب و ترور بار ...

به گزارش فارس به نقل از العهد، ‌حزب التیار العربی با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن انفجار بئر العبد در ضاحیه بیروت تاکید کرد که دست فریب و ترور بار دیگر قلب پایتخت مقاومت و ضاحیه جنوبی بیروت را هدف قرار داد.

این بیانیه افزود: این قاتلان که هیچ رحمی نمی‌شناسند، کمترین حد ایمان و احساسات انسانی ندارند و بمب‌ها را برای آزار دادن مردم و تخریب ساختمان‌های آنها فعال می‌کنند، این فضای شکاف در کشور است که تروریست‌های منفور را تحریک می‌کند تا با امنیت کشور بازی کنند.

اتحاد بیروت نیز در بیانیه‌ای انفجار تروریستی امروز را در منطقه‌ای که مملو از شهروندان بی‌گناه بود محکوم کرده و نوشت: دست ترور در تمامی مناطق جهان عرب بویژه در لبنان و ضاحیه جنوبی فعال است.

این بیانیه تصیح کرد که اجرای تهدیدات جنایتکاران مسلح تکفیری در سوریه که امروز در ضاحیه صورت گرفت، لبنان و بویژه بیروت را وارد مرحله‌ای جدید از بحران می‌کند.

این بیانیه اقدام بزدلانه تروریست‌ها را که به زخمی شدن ده‌ها نفر منجر شد، محکوم کرده و از لبنانی‌ها خواست تا نسبت به دست‌های جنایتکار که به دنبال ضربه زدن به مناطق مسکونی هستند،‌ هوشیار باشند و بیشترین احتیاط را برای حمایت از خود به کار گیرند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار