امروز : دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 27
۱۸:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 227
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۲
تعداد بازدید: 334
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان درباره دیدار فینال جام حذفی عنوان کرد: هیچ دلیلی ندارد که دیدار فینال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان درباره دیدار فینال جام حذفی عنوان کرد: هیچ دلیلی ندارد که دیدار فینال جام حذفی بعد از مسابقات مقدماتی جام جهانی برگزار شود. ما به شدت ازبه گزارش خبرگزاری پیروان موعود و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان درباره دیدار فینال جام حذفی عنوان کرد: هیچ دلیلی ندارد که دیدار فینال جام حذفی بعد از مسابقات مقدماتی جام جهانی برگزار شود. ما به شدت از مطرح شدن چنین مسائلی ناراحت هستیم. نمی‌شود که لیگ تمام شود، تیم ملی به اردو برود و چندین بازی انجام دهد و چند هفته بعد بازی فینال جام حذفی برگزار شود. ما امیدواریم تکلیف فینال جام حذفی خیلی زود مشخص شود.

مدیر عامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: این بازی یا باید قبل از اتمام لیگ برگزار شود و یا بلافاصله بعد از پایان رقابت‌های لیگ. ما نمی‌دانیم در شرایطی که قبلا اعلام شده بود بازی فینال تک بازی و در شهر بی‌طرف خواهد بود، چرا به ناگاه بحث قرعه‌کشی احتمالی بازی فینال در صورت عدم توافق دو باشگاه برای انتخاب شهر ثالث مطرح شد؟!

رویانیان تصریح کرد: همه جای دنیا از اول فصل مشخص است که فینال جام حذفی به چه شکلی و در کدام استادیوم و در چه تاریخ و ساعتی برگزار می‌شود. ابهام به وجود آمده در نحوه برگزاری فینال جام حذفی که در سه روز اخیر ایجاد شده، نوعی بلاتکلیفی آزار دهنده را به وجود آورده است و برای فوتبال ما هم خوب نیست.

وی افزود: این اتفاقات و ابهاماتی که ناگهان ایجاد می‌شود، شائبه‌هایی را به وجود می‌آورد. بازی فینال طبق اعلام قبلی باید در شهر بی‌طرف برگزار شود و ما امیدواریم هر چه زودتر زمان و مکان این دیدار مشخص شود تا کادر فنی و بازیکنان تمرکز لازم برای برگزاری این مسابقه مهم را داشته باشند و این همه حاشیه و حرف و حدیث هم در رسانه‌ها پیرامون نحوه و مکان برگزاری دیدار فینال وجود نداشته باشد.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها