امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۱۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2271
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 151
‌به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از کرمان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس‌ استان کرمان، ‌حسین چناریان‌ اظهار داشت: با تلاش ...

‌به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از کرمان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس‌ استان کرمان، ‌حسین چناریان‌ اظهار داشت: با تلاش بی‌وقفه پلیس استان و اولویت برنامه‌ها و طرح‌ها در برخورد با سوداگران مرگ در فروردین‌ماه سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل کشفیات مواد مخدر دو درصد افزایش یافت.

وی افزود: طی این مدت‌‌، پلیس در چند عملیات موفق شد، 3 هزار و 700 کیلو‌گرم انواع مواد مخدر کشف کند.

چناریان خاطر‌ نشان کرد: در این حوزه چهار باند مافیایی منهدم و سه قبضه سلاح ممنوعه از آنان به‌ دست آمد و در مجموع طی فروردین‌ماه 95 وسیله نقلیه سبک، سنگین و موتورسیکلت در حوزه مبارزه با مواد مخدر توقیف شد. 

وی عنوان کرد: استان کرمان به دلیل نزدیکی به مرزهای خشکی و آبی در شرق و جنوب کشور از موقعیت جغرافیایی ویژه‌ای برخوردار بوده و ما توانسته‌ایم‌ با اجرای این طرح‌ها و اقدامات ویژه و اشرافیت کامل اطلاعاتی به منطقه‌، تمام‌ نقاط از جمله مناطق کوهستانی، ارتفاعات و کویر مرکزی را برای تردد اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر نا‌امن کنیم.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به فعالیت مرکز ترک اعتیاد در حاشیه غربی شهر کرمان گفت: با تعاملات و رایزنی‌های انجام شده تلاش می‌کنیم، یک مرکز ترک اعتیاد ویژه بانوان نیز به‌زودی در بم افتتاح کنیم.

چناریان اظهار داشت: مبارزه با سوداگران مرگ، جزو اولویت کار پلیس استان در ارتقای امنیت اجتماعی است و در این راه از تمام توان و همت خود در ناکامی دشمنان و سربلندی ایران اسلامی استفاده می‌کنیم.
انتهای پیام/2446/م/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها