امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۱۴:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22721
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ مستر کلاس رهبری ارکستر  توسط مدرس کنسرواتور دولتی وین در ساختمان حفظ و اشاعه مرکز موسیقی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ مستر کلاس رهبری ارکستر  توسط مدرس کنسرواتور دولتی وین در ساختمان حفظ و اشاعه مرکز موسیقی و سرود صداوسیما  برای اولین‌بار در کشور برگزار می‌شود.

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز موسیقی و سرود صداو سیما، «سهراب کاشف» دانش آموخته و استاد کنسرواتور دولتی وین دارای کارشناسی رهبری اپرا و دارای جوائز متعدد هنری در مسابقات بین المللی رهبری مدرس این کلاس می باشد. این دوره هم اکنون در کانون موسیقی جوانان مرکز موسیقی و سرود صداو سیما واقع در ساختمان حفظ و اشاعه موسیقی در حال برگزاری است.

حسین تقی‌پور رییس مرکز موسیقی و سرود صداوسیما ضمن بازدید از این دوره آموزشی برای هنرجویان آرزوی توفیق کرد. استقبال خوب علاقه‌مندان از شیوه تدریس و انتقال مطالب پیچیده به شیوه‌ای خلاقانه و ساده از ویژگی‌های این کلاس است. این دوره برای اولین بار در کشور برگزار شده است و مورد استقبال  قرار گرفته است.

کانون موسیقی جوانان مرکز موسیقی و سرود صداوسیما بنا دارد تا به زودی برای دوره تکمیلی این کلاس و همچنین علاقه‌مندانی که به دلیل محدودیت کلاس موفق به حضور در دوره نشده‌اند ثبت نام به عمل آورد.

سهراب کاشف در خانواده‌ای هنری پرورش یافته است که پدر ایشان نوازنده ویلن ایرانی و مادر آشنا به موسیقی دستگاهی ایرانی  می‌باشند. وی جوایز متعددی از جمله کسب رتبه دوم در مسابقات جهانی رهبری ارکستر را در کارنامه کاری خود دارد. کسب رتبه اول در کنکور سراسری کارشناسی ارشد تدریس آنسامبل ووکال آنسامبل در کنسرواتور دولتی وین و همچنین برگزاری بیش از 50 کنسرت در شهرهای مختلف جهان و تسلط به زبان‌های انگلیسی، آلمانی و فرانسه بخشی از سوابق کاری اوست.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار