امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22724
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمیل کاظم در مصاحبه با شبکه العالم گفت: دستگاه های امنیتی بدون ارائه هیچ مدرکی مدعی هستند که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمیل کاظم در مصاحبه با شبکه العالم گفت: دستگاه های امنیتی بدون ارائه هیچ مدرکی مدعی هستند که مخالفان به نیروهای آنها حمله می کنند؛ در حالی که آنها خود متهم به بدرفتاری با مردم هستند و سازمان های حقوقی از جمله شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد گزارش هایی درباره برخورد خشونت آمیز دستگاه های امنیتی با مخالفان، بازداشت شدگان و تظاهرکنندگان بی دفاع منتشر کرده اند.

کاظم با اشاره به درخواست رسانه های رژیم بحرین از گروه های سیاسی به خصوص جمعیت وفاق برای محکوم کردن کشته شدن یک نیروی  پلیس در جزیره ستره افزود: جمعیت اسلامی الوفاق ملی هرگونه خشونت و قتل نیروهای امنیتی و شهروندان را محکوم می کند و به زودی بیانیه ای را در خصوص وقایع جزیره ستره و همچنین حمله نیروهای امنیتی به بیش از 30 منزل در این جزیره و بازداشت بیش از 12 جوان صادر خواهد کرد.

جعفر العلوی عضو ارشد جریان عمل اسلامی بحرین نیز در مصاحبه با شبکه العالم در واکنش به سخنان عوام فریبانه نخست وزیر بحرین مبنی بر اینکه "قتل و کشتار یکی از شنیع ترین موارد نقض حقوق بشر است"، به قتل بیش از 33 شهروند بحرینی بی گناه و نقض گسترده حقوق بشر از سوی رژیم حاکم اشاره کرد.

وی با بیان این که رژیم فقط به کشته شدن مزدوران و عوامل خود واکنش نشان می دهد، گفت: چرا رژیم آل خلیفه مزدوران خود را به جرم قتل مردان، زنان ، کودکان و جوانان محاکمه نمی کند؟ آیا بحرینی‌هایی که کشته می شوند، شهروند نیستند و جان آنان ارزشی ندارد؟

العلوی افزود: ارزش ها، اعتقادات و مقدسات ملت بحرین آشکارا پایمال شده و اگر جز این است، پس چرا مسجدی که محل عبادت خداوند است، به پارک تبدیل می شود؟

وی گفت: رژیم آل خلیفه ادعا می کند که هدفش از تخریب مسجد و احداث پارک در محل آن، ارائه خدمات به شهروندان است؛ در حالی که هیچ یک از شهروندان بحرین چنین اقدام ناپسندی را خدمت نمی دانند و آن را نخواهند پذیرفت.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار