امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 20
۰۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22727
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 82
به گزارش مانتیورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جهاد الحداد سخنگو و مشاور ارشد اخوان المسلمین مصر به یورو نیوز گفت که فیلم‌هایی که ...

به گزارش مانتیورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جهاد الحداد سخنگو و مشاور ارشد اخوان المسلمین مصر به یورو نیوز گفت که فیلم‌هایی که در نشست خبری روز گذشته ارتش پخش شده مربوط به درگیری‌های یکسال قبل در مقابل ساختمان وزارت دفاع است.

الحداد صحبت‌های «احمد محمد علی» سخنگوی ارتش را داستان و دروغ دانست و افزود: هرکسی در تظاهرات‌های انقلاب مصر شرکت کرده بود به خوبی می‌داند که ویدئویی که در نشست خبری ارتش نشان داده شده مربوط به حادثه عباسیه است که یکسال و نیم پیش رخ داده است.


اشاره این عضو اخوان المسلمین به نشست خبری روز دوشنبه سخنگوی ارتش است که در آن ویدئویی از تیراندازی تظاهرات کنندگان به سوی نیروهای ارتش پخش شد.

سخنگوی ارتش مدعی بود که طرفداران مرسی به سوی نیروهای ارتش در مقابل گارد ریاست جمهوری تیراندازی کرده‌اند و آنها عامل آغاز خشونت‌ها بوده‌اند.

روز گذشته در درگیری بین معترضان با نیروهای ارتش مقابل ساختمان گارد ریاست جمهوری دستکم 50 نفر کشته شدند. اخوان المسلمین تاکید دارد که ارتش به سوی معترضان غیر نظامی تیراندازی کرده و در مقابل ارتش مدعی است که حمله اولیه از سوی معترضان بوده که با کوکتل مولوتف و تپانچه سربازان را هدف قرار داده‌اند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها