امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۹:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22741
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 178
 به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سرزمین‌های اشغالی، روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» در شماره امروز سه‌شنبه خود پرده از ...

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سرزمین‌های اشغالی، روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» در شماره امروز سه‌شنبه خود پرده از زندانی دیگری برداشت که در زندان «آیالون» به صورت سری و محرمانه نگهداری می‌شود.

این روزنامه صهیونیستی می‌نویسد: فردی که در زندان «آیالون» به صورت سری و محرمانه نگهداری می‌شود، همزمان با «بین زیگر» معروف به «زندانی X» و از عناصر موساد توسط رژیم صهیونیستی بازداشت شد و در سال 2010 با دار زدن خود خودکشی کرد.

پایگاه اینترنتی روزنامه صهیونیستی هاآرتص در این ارتباط پرونده‌های دادگاه صلح رژیم صهیونیستی را ارائه کرد که در آن اظهار شده زندانی مذکور در بخش 13 زندان «آیالون» در شرایطی شبیه شرایط بازداشت «بین زیگر» در حبس به سر می‌برد و پیشتر در بخش 15 به می‌برد و همین شک و تردید‌هایی در خصوص مشابهت اتهامات وارده به این دو نفر به وجود می‌آورد.

براساس مستندات دادگاه که هاآرتص از آنها اطلاع حاصل کرده، سخن از قضیه‌ای امنیتی شبیه قضیه «بین زیگر» است و این به گفته «امیر اورون»، تحلیلگر سیاسی هاآرتص این‌گونه به ذهن تداعی می‌کند که این زندانی اسرائیلی دارای پیشینه‌های امنیتی است.

قضیه زندانی  X  رسوایی بزرگی در رژیم صهیونیستی به وجود آورد و پایه‌های این رژیم را به لرزه در آورد و همین موجب شد تا وی در سلول خود دست به خودکشی بزند. وی موجب شد، سوالات بی‌شماری درباره وجود اسرا و زندانیانی در زندان‌های سری و ویژه رژیم صهیونیستی به وجود آورد.

این قضیه در آن زمان توجه بسیاری از رسانه‌های صهیونیستی را به خود جلب کرد، به خصوص پس از اینکه «بنیامین نتایناهو»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در آن زمان از مطبوعات این رژیم خواسته بود به این موضوع به این جهت که دستگاه‌های رسمی این رژیم را در تنگنا و فشار قرار خواهد داد، نپردازند.

دلیل بازداشت زندانی X  بنابر اظهار رسانه‌‌ها و مطبوعات رژیم صهیونیستی متهم شدن وی به جاسوسی و خیانت و افشای اطلاعات بسیار حساس و مهم رژیم صهیونیستی است، به‌گونه‌ای که افتادن این اطلاعات به دست طرف‌های دیگر امنیت رژیم صهیونیستی را فورا به خطر می‌انداخت.

اما قضیه زندان‌های سری و محرمانه رژیم صهیونیستی سوالات بسیاری را به ویژه از سوی نمایندگان عرب کنست این رژیم درباره ماهیت و حقیقت دمکراسی که رژیم صهیونیستی از آن دم می‌زند، مطرح می‌کند.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار