امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22742
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 49
«محمد مسلمی» تهیه‌کننده برنامه «فیتیله، جمعه تعطیله» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس با بیان این که این برنامه روز جمعه- 21 تیرماه- با ...

«محمد مسلمی» تهیه‌کننده برنامه «فیتیله، جمعه تعطیله» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس با بیان این که این برنامه روز جمعه- 21 تیرماه- با موضوع رمضان و آئین‌های این ماه مبارک در کشورهای مختلف روی آنتن می‌رود، گفت: ماه مبارک رمضان در کشورهای مختلف با آداب و رسوم خاصی برگزار می‌شود و عموهای فیتیله‌ای در نخستین جمعه ماه مبارک رمضان درباره آئین‌های این ماه  مبارک در هند، پاکستان، عراق، ترکیه، تاجیکستان و با بچه‌ها صحبت خواهند کرد.

وی ادامه داد: این هفته به طور مشخص با مخاطبان خود درباره نعمت‌های خدادادی مثل چشم، گوش و .. صحبت خواهیم کرد، این که وقتی روزه هستیم باید تمام اعضاء بدن از گناه دوری کنند؛ ترانه‌هایی هم در همین رابطه تهیه شده که توسط عموهای فیتیله‌ای اجرا می شود.

وی اظهارداشت: در بخش نمایش این هفته به درخواست مخاطبان در باشگاه هوارداران نمایش آکواریوم را اجرا خواهیم کرد، دیگر نمایش ما «آشپزی» نام دارد که در آن بچه‌ها را با رنگینک، خوراکی که با خرما تهیه می‌شود و در ماه مبارک رمضان در بسیاری از استان‌های کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد، آشنا می‌کنیم.
 مسلمی تصریح کرد: عموها این هفته در بخش یک بازی، یک خاطره به بازی شمع، گل، پروانه می‌پردازند؛ آقای کنجکاو و آقای جالب هم برنامه‌های خاص خود را اجرا می‌کنند.

وی گفت: عموهای فیتیله این هفته داستان «پاداش خوبی» را از دل متون کهن بیرون آورده و در قالب نمایش برای بچه‌ها روایت می‌کنند.

این کارگردان با اعلام این که آیتم «فیتیله محبت» در ماه مبارک به طور ثابت از برنامه فیتیله، جمعه تعطیله روی آنتن می‌رود، تصریح کرد: با شروع ماه مبارک رمضان مساجد کشور غبار روبی می‌شوند، این هفته عموهای فیتیله‌ای با جانبازان عزیز همراه شده و برای شرکت در مراسم غبار روبی به مسجد جانبازان در شرق تهران رفتند.

وی گفت: گزارشی از این حضور و شکوه مراسم غبار روبی در برنامه روز جمعه پخش خواهد شد.

«فیتیله،جمعه تعطیله» کاری از گروه کودک و خردسال شبکه دو است که جمعه‌ها از ساعت 14:30 تا 16 روی آنتن تلویزیون می‌رود. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار