امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۰:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22743
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 131
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، "سرگئی لاوروف" وزیر امور خارجه روسیه امروز اعلام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، "سرگئی لاوروف" وزیر امور خارجه روسیه امروز اعلام کرد که این کشور اطلاع رسانی رسمی از طرف دولت انگلستان در خصوص ممنوعیت ورود 60 تن از مقامات روسی (بر اساس فهرست ماگینسکی) به خاک این کشور دریافت نکرده است.

لاوورف در کنفرانس مطبوعاتی دی پایان مذاکراتش با "تیتوس کارلیتسیان" همتای رومانیایی خود گفت: ما هیچ اطلاع رسمی در این رابطه از طرف مقامات لندن دریافت نکرده‌ایم.

وزیر خارجه روسیه افزود: گذشته از این دولت انگلستان بارها تاکید کرده است که این کشور هرگز قصد ندارد چنین فهرست‌های از مقامات روس تهیه کند.

لاوروف با اشاره به اینکه مسئله احتمالا بر سر اقدامات تحریک آمیز است، یادآور شد که چنین موضوعی در دیدار وی با سفرای کشورهای اتحادیه اروپا مطرح نشده است.

لازم به یادآوری است، پیش از این روزنامه «دیلی تلگراف» به نقل از یک نماینده پارلمان خبر داده بود که وزارت کشور انگلیس ورود 60 تن از مقامات روسی که در «فهرست ماگینسکی» قرار دارند را به خاک این کشور ممنوع اعلام کرده است.

بعد از انتشار این مطلب وزارت کشور انگلیس از دادن هر نوع توضیحی در این رابطه به خبرنگاران خودداری نمود.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار