امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۵:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22749
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محافل انس با قرآن کریم در ایام ماه مبارک رمضان در  حرم مطهر ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محافل انس با قرآن کریم در ایام ماه مبارک رمضان در  حرم مطهر «امام‌رضا(ع)» برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش این محافل از ابتدای ماه مبارک رمضان با حضور قاریان ممتاز و بین‌المللی قرآن کریم در رواق «امام‌خمینی(ره)» حرم رضوی برگزار می‌شود، همچنین محافل ویژه بانوان در ماه مبارک رمضان هر روز در دار‌القرآن حرم رضوی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس بزرگ‌ترین محفل قرآنی جهان اسلام شب بیست‌وسوم ماه مبارک رمضان در صحن جامع رضوی برگزار خواهد شد که پیش‌بینی می‌شود حدود 500 هزار نفر در آن حضور یابند.

در این محفل با شکوه که به صورت زنده در همه صحن‌ها و رواق‌های حرم پخش می‌شود سوره‌های مبارکه «قدر»، «روم»، «دخان» و «عنکبوت» تلاوت خواهد شد.

برگزاری 10 محفل ترتیل‌خوانی روزانه از دیگر برنامه‌های حرم است که با حضور بیش از 160 قاری و مرتل قرآن کریم برگزار خواهد شد.

به گزارش فارس روزانه دو محفل از محافل ترتیل‌خوانی حرم مطهر به صورت زنده و مستقیم از سیمای قرآن و شبکه یک پخش خواهد شد که شامل؛ پخش زنده ترتیل‌خوانی بعد از نماز صبح به افق مشهد است که از شبکه یک و پخش زنده مراسم ترتیل‌خوانی ساعت 10:30 صبح که از شبکه قرآن پخش می‌شود.

بنا بر این گزارش سه محفل ترتیل‌خوانی ویژه بانوان و زائران غیر ایرانی حرم «امام‌رضا(ع)» به همراه محفل قرآنی در ایام ماه رمضان در نظر گرفته شده است.

در ایام ماه مبارک رمضان روزانه سه برنامه تفسیر در حرم نورانی آقا «علی‌بن موسی‌الرضا(ع)» پیش‌بینی شده که حجت‌الاسلام «محسن قرائتی» یکی از مدرسان این جلسات است.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها