امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۵:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2275
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 256
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس؛ کلاس تربیت حافظ قرآن کریم با تدریس «محمدمهدی بحرالعلوم» حافظ کل ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس؛ کلاس تربیت حافظ قرآن کریم با تدریس «محمدمهدی بحرالعلوم» حافظ کل و استاد حفظ قرآن کریم از هفته آینده در امام‌زاده پنج‌تن لویزان برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام به محل امامزاده مراجعه کنند.

بنا بر این گزارش، این کلاس‌ها در نیمه اول سال، دوشنبه هرهفته از ساعت 18:30 تا هنگام اذان مغرب دایر خواهد بود و بانوان نیز امکان حضور در جلسه‌ای همزمان و مجزا را خواهند داشت.

بحرالعلوم درباره شیوه تدریس خود در این کلاس‌ها به خبرنگار فارس گفت: باید ابتدا سطح شرکت‌کنندگان و میزان محفوظات آنها را سنجید و متناسب با آن پیش رفت.

وی در عین حال از ارائه برنامه به افراد مبتدی در این کلاس‌ها خبر داد و افزود: با درخواست‌هایی که برای برگزاری این کلاس وجود داشت انتظار می‌رود تا علاوه بر افراد مبتدی تعدادی از حافظان قرآن کریم نیز در این کلاس‌ها شرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس «محمدمهدی بحرالعلوم» از معدود حافظان کل قرآن کریم در کشور است که موفق به اخذ مدرک درجه یک حفظ قرآن کریم موسوم به «استاد حفظ قرآن» شده است.

این مدرک با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی پس از اخذ آزمون تخصصی در پنج درجه به حافظان قرآن کریم اعطا می‌شود.

علاوه بر این، وی معاونت آموزش و پژوهش سازمان دارالقرآن‌الکریم را نیز بر عهده دارد.  

انتهای پیام/م.خ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها