امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۹:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22752
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری فارس،‌ میشل سلیمان رئیس جمهور لبنان انفجار تروریستی علیه ضاحیه جنوبی بیروت را که جراحت ها و خسارت‌های زیادی همراه داشت را محکوم ...

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ میشل سلیمان رئیس جمهور لبنان انفجار تروریستی علیه ضاحیه جنوبی بیروت را که جراحت ها و خسارت‌های زیادی همراه داشت را محکوم کرده و گفت: بازگشت به این اقدامات خاطره صفحات سیاهی را مجسم می کند که لبنانی‌ها در دوره‌های سابق در آن زندگی کرده‌اند و می‌خواهند آن ا از ذهن خود محو کنند.

وی به تفاهم و گفت‌وگو میان لبنانی‌ها و تعهد به اعلامیه بعبدا و کنار گذاشتن این روش ها در پیام های سیاسی دعوت کرده و بر ضرورت احترام به شهروندان لبنانی در هر حد از اختلافات سیاسی تاکید کرد.

سلیمان از نیروهای امنیتی و قضایی نیز خواست تا فعالیت‌های خود را برای شناسایی عاملان این اقدام که رعب و وحشت را در میان لبنانی ها ایجاد کرده اند، به کار گیرند و آنها را به دادگاه مربوطه ارجاع دهند.

سلیمان همچنین با فادی عبود و نقولا نحاس وزیران گردشگری و اقتصاد و تجارت در دولت پیشبرد امور لبنان نیز دیدار و اوضاع کنونی را بررسی کرد.

رئیس جمهور لبنان از ابراهیم بصبوص قائم مقام مدیر کل امنیت داخلی لبنان اوضاع امنیتی و اقدامات نیروهای امنیتی در کنترل اوضاع و حفظ ثبات در کشور را جویا شد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار