امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۲۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22756
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۳
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، افراد جدا شده از گروهک تروریستی منافقین طی دو هفته گذشته، دو تظاهرات در شهرهای «پاریس» فرانسه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، افراد جدا شده از گروهک تروریستی منافقین طی دو هفته گذشته، دو تظاهرات در شهرهای «پاریس» فرانسه و «کلن» آلمان علیه «مریم رجوی» سرکرده این گروهک برگزار کردند.
یکی از افراد جدا شده از منافقین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: این تظاهرات‌ها در رد شیوه‌های مختلف فریب رشوه و غلو سرکرده [منافقین] برای جلب دوستی ایرانی‌ها و خارجی‌ها در اروپا و آمریکا و دستیابی به حمایت و پشتیبانی آنها برگزار شد. وی با این اقدامات می‌خواهد همه از مواضع و مطالبات این گروهک حمایت کنند که در راس این مطالبات، ابقای اعضای این سازمان در عراق و بازگرداندن آنها از اردوگاه «لیبرتی» در بغداد به اردوگاه «اشرف» در استان «دیالی» عراق است.
 وی افزود: در این تظاهرات‌ها به شهروندان فرانسوی و آلمانی و رسانه‌های رسمی و معروف دو کشور اطلاعاتی درباره جنایات سرکرده این گروهک تروریستی ارائه شد.
 


 این عضو جدا شده از منافقین گفت: در میان شرکت‌کنندگان و سازماندهی‌کنندگان این تظاهرات تعدادی از مقامات سابق گروهک منافقین نیز حضور داشتند که معتقدند پافشاری سرکرده این گروهک برای باقی ماندن اعضای خانواده این افراد در عراق، این است که آنها قربانی این جدایی شوند.
 بر اساس این گزارش، تظاهرات‌کنندگان میان پناهندگان ایرانی و شهروندان فرانسوی و آلمانی، بروشورها، کتاب‌ها و بیانیه‌‌های به زبان‌های فارسی، فرانسوی و آلمانی توزیع کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها