امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22757
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۳
تعداد بازدید: 201
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا رحیمی در نامه‌ای سرگشاده به هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال اعلام کرده حاضر است ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا رحیمی در نامه‌ای سرگشاده به هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال اعلام کرده حاضر است هزینه‌های سه باشگاه سپاهان، استقلال و پرسپولیس بررسی شود.

در همین راستا علی فتح الله زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: من با تمام وجود از این پیشنهاد آقای رحیمی استقبال می کنم. تازه من پیشنهاد دقیق تری دارم و اینکه حاضرم خود رحیمی اسناد هزینه های استقلال در فصل گذشته را بررسی کند و در عوض اجازه دهد من هم جای او هزینه های فصل گذشته سپاهان را بررسی کنم. اگر هزینه های سال گذشته سپاهان بالاتر از استقلال نبود جایم را به رحیمی می‌دهم.

وی افزود: من یک پله جلوتر از پیشنهاد رحیمی می دهم. من با قاطعیت می گویم که هزینه های سپاهان و پرسپولیس فصل گذشته به مراتب بالاتر از استقلال بوده است. من حاضرم مقابل همه این مقایسه صورت گیرد تا مشخص شود که چه کسی حقیقت را کتمان می کند.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها