امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۱۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22760
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۳
تعداد بازدید: 120
محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ابتدا در خصوص صحبت‌های علی فتح الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه ...

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ابتدا در خصوص صحبت‌های علی فتح الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار داشت: به نظر من مدیرعامل باشگاه استقلال به دنبال فرار رو به جلو است. من به بازیکنانم حق می‌دهم تا از حیثیت خود دفاع کنند، چون مدیرعامل آبی‌ها ناجوانمردانه به آنها حمله کرد و قطعا بازیکنان هم باید از خود دفاع کنند.

وی افزود: ما به هیچ عنوان شروع کننده ماجرا نبودیم. علی‌رغم اینکه همیشه دوست داریم شان و شئونات در فوتبال ایران حفظ شود اما برخی‌ها این موضوع را شروع کردند و حالا با دادن بیانیه‌هایی می خواهند رو به جلو فرار کنند.

رویانیان خاطرنشان کرد: پس از اینکه مجتبی جباری از استقلال جدا شد اصرار کردم که به پرسپولیس بیاید اما جباری به من گفت غیرت و استقلالی بودنم اجازه نمی‌دهد تا با احساسات هواداران بازی کنم و به ما جواب منفی داد. من از این غیرت او خیلی خوشم آمد. جباری در آن زمان به من گفت می‌خواهم در استقلال بمانم چون من همیشه مدیون این تیم هستم اما سپس از استقلال جدا شد. من باز هم می‌گویم خیلی سعی کردم که جباری را به پرسپولیس بیاورم اما نشد ولی به جباری آفرین می‌گویم.

رویانیان تاکید کرد: به نظر من به بازیکنان پرسپولیس توهین شده و بازیکنان هم نظر خودشان را می‌دهند اما همه باید کاری کنیم که همیشه در این فوتبال به جای تهمت زدن به یکدیگر به همدیگر کمک کنیم. خودتان دیدید که چه کسی اول شروع کرد و بازیکنان ما هم چگونه از خود دفاع کردند.البته حرف های زیادی هست که هنوز زمان بیان حرف هایم نرسیده است.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها