امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22778
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۷
تعداد بازدید: 194
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از النشره، سعد حریری نخست وزیر اسبق لبنان و رئیس جریان المستقبل انفجار جنایتکارانه ضاحیه را نشان از ضرورت توجه گروه‌های ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از النشره، سعد حریری نخست وزیر اسبق لبنان و رئیس جریان المستقبل انفجار جنایتکارانه ضاحیه را نشان از ضرورت توجه گروه‌های لبنانی برای بازگشت به توافق ملی و بی طرف نگه داشتن لبنان نسبت به درگیری‌های خارجی دانست.

وی که جریان متبوعش از دو سال پیش حمایت علنی مالی و تسلیحاتی از گروه‌های تروریستی در سوریه را آغاز کرده است، مدعی شد: ما باید از افتادن در جنگ‌هایی که غیر از شکاف و به خطر انداختن دائمی ثبات داخلی لبنان فایده‌ای ندارد، خودداری کنیم.

فواد سنیوره رئیس فراکسیون المستقبل در پارلمان نیز ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی گفت که دست جنایتکاران که این اقدام را در بئر العبد مرتکب شده، به دنبال از بین بردن ثبات و امنیت در لبنان و ترساندن شهروندان است. این اقدامی مردود و محکوم شده است و ما از مقامات امنیتی می‌خواهیم تحقیقات خود را برای شناسایی عاملان این اقدام و محاکمه آنها تشدید کنند.

وی از شهروندان لبنانی نیز خواست تا نسبت به کسانی که در این مرحله خطرناک کشور و منطقه به دنبال این توطئه‌ها هستند، هوشیار باشند.

امین جمیل نیز در اظهاراتی هدف قرار دادن هر منطقه از لبنان را به منزله حمله به تمام لبنان دانست.

صبح امروز پیش انفجاری در یک مرکز فرهنگی منطقه بئر العبد در حومه بیروت به وقوع پیوست که خسارت‌های مادی زیادی به بار آورد. وزارت بهداشت لبنان اعلام کرد که 53 نفر در انفجار بئرالعبد زخمی شدند که 41 نفر از آنها بیمارستان را ترک کرده و 12 نفر دیگر در حال مداوا می‌باشند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار