امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22782
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۷
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، دادستانی شرق قاهره با نظارت وکیل اول دادستانی‌ها تحقیقات مربوط ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، دادستانی شرق قاهره با نظارت وکیل اول دادستانی‌ها تحقیقات مربوط به کالبدشکافی اجساد مربوط به حادثه تیراندازی به هواداران مرسی در مقابل گارد ریاست جمهوری را تکمیل کرد.

بر اساس نتایج کالبدشکافی، 50 نفر از کشته‌ها مورد اصابت گلوله جنگی و 4 نفر نیز مورد اصابت گلوله ساچمه‌ای از ناحیه پشت قرار گرفته‌اند.

بر پایه این گزارش، هویت هشت نفر از کشته‌ها ناشناس است و در همین رابطه «جاسر المغربی» مدیر دادستانی حوادث شرق دستور اجرای تحقیقات برای شناسایی هویت این افراد را صادر کرد.

صبح دیروز نیروهای ارتش مصر به سمت هواداران مرسی که در مقابل گارد ریاست جمهوری در اعتراض به عزل مرسی تحصن کرده بودند، تیراندازی کردند که در نتیجه آن 54 نفر کشته شدند.
 
ارتش مدعی بود که این افراد مسلح قصد حمله به ساختمان گارد ریاست جمهوری را داشتند؛ جایی که گفته می شود محمد مرسی رئیس جمهور برکنار شده مصر در این مکان تحت حفاظت ارتش قرار دارد.
انتهای پیام/ر
   
برچسب ها:
آخرین اخبار