امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22784
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۷
تعداد بازدید: 116
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، تمام سلام مأمور تشکیل کابینه جدید لبنان انفجار تروریستی در ضاحیه جنوبی بیروت را جنایتی پلید برای ایجاد ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، تمام سلام مأمور تشکیل کابینه جدید لبنان انفجار تروریستی در ضاحیه جنوبی بیروت را جنایتی پلید برای ایجاد ناامنی و عدم ثبات در لبنان دانست و از مردم خواست تا بالاترین درجه هوشیاری و همبستگی ملی را داشته باشند تا عرصه را از کسانی که به دنبال بازی با امنیت لبنان هستند، بگیرند.

وی این اقدام تروریستی را حلقه‌ای از توطئه‌های شرورانه برای بی ثباتی و ناامنی در لبنان و تلاش برای ایجاد فتنه در میان لبنانی‌ها دانست و تاکید کرد که لطف الهی شامل حال اهالی ضاحیه جنوبی بیروت بود و آنها را از مصیبتی بزرگ نگه داشت.

وی با ابراز ناراحتی از زخمی شدن دهها نفر در این حمله تروریستی آرزوی شفای عاجل برای آنها کرد.

سلام تاکید کرد که وظیفه تمامی مقامات سیاسی در این مرحله حساس از کشور انجام مسئولیت های سیاسی برای گرفتن فرصت از دست دشمنان کشور است تا عرصه داخلی را از نفوذهای امنیتی مصون بدارند و موسسات قانونی را در عمل به نقش‌های کامل خود در رهبری کشور تقویت نمایند.

سلام خواستار حمایت از موسسات امنیتی لبنان شده و ابراز امیدواری کرد که این موسسات نیز سریعا توطئه‌چینان این اقدامات شنیع تروریستی و عاملان آن را شناسایی و محاکمه کنند.

صبح امروز انفجاری تروریستی در نزدیکی یک مرکز فرهنگی منطقه بئر العبد در حومه بیروت به وقوع پیوست که خسارت‌های مادی زیادی به بار آورد. وزارت بهداشت لبنان اعلام کرد که 53 نفر در انفجار بئرالعبد زخمی شدند که 41 نفر از آنها بیمارستان را ترک کرده و 12 نفر دیگر در حال مداوا می‌باشند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار