امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۸:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22785
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۷
تعداد بازدید: 124
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المصری الیوم، «محمود بدر» امروز سه‌شنبه در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک نوشت که در مورد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المصری الیوم، «محمود بدر» امروز سه‌شنبه در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک نوشت که در مورد بیانیه قانون اساسی با «محمد البرادعی» و جنبش تمرد هیچ مشورتی نشده و ما نیز همانند همه با صدور بیانیه غافلگیر شدیم.

وی افزود: البرادعی با همکاری «منی ذوالفقار» و برخی از اساتید حقوق و قانون اساسی در حال تهیه اصلاحیه‌های مطلوب برای تعدیل این بیانیه هستند و در صورت آماده شدن به ریاست جمهوری تحویل می‌دهیم.

وی تاکید کرد که جنبش تمرد تمایل شدید به این امر دارد که مرحله انتقالی موفقیت‌آمیز باشد و دولت تشکیل شود تا سریعا برای رفع مشکلات مردم بدون وارد آمدن خللی به اصول و آرمان انقلاب دست به اقدام زد.

وی بار دیگر از جوانان خواست تا به میادین بیایند و تاکید کرد که حضور شما در میادین مواضع ما را تقویت می‌کند.

«عدلی منصور» رئیس جمهور موقت مصر شب گذشته با صدور بیانیه قانون اساسی که مشتمل بر 33 ماده است، برنامه انتخابات را اعلام کرد.

در این بیانیه آمده است که کمیته‌ تعدیل قانون اساسی مربوط به سال 2012 تشکیل و پس از پایان فعالیت این کمیته طی یکماه قانون اساسی به همه‌پرسی گذاشته می‌شود.

این بیانیه تاکید می‌کند که دعوت برای برگزاری انتخابات مجلس نمایندگان نیز 15 روز پس از تصویب قانون اساسی صورت می‌گیرد و بعد از برگزاری نخستین جلسه پارلمان، انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها