امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۱۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22803
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۷
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، دادگاه جنایی بحرین به ریاست قاضی محمد بن علی آل خلیفه پنج متهم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، دادگاه جنایی بحرین به ریاست قاضی محمد بن علی آل خلیفه پنج متهم را به سه سال زندان در پرونده" آتش زدن با ماهیت جنایی، تجمع، آشوب و داشتن کوکتل مولوتف" محکوم کردند.

پلیس بحرین در گزارش خود آورده است که "گروهی از افراد در خیابان عیسی بن سلمان بعد از شکستن حصار آهنی کنار خیابان، 30 حلقه لاستیک را آتش زده و جسم ناشناخته ای را در خیابان" قرار دادند.

این گزارش افزود: "نیروهای دفاع مدنی وارد عمل شده و آتش را خاموش کردند و یک کارشناس خنثی سازی بمب نیز به محل رسید و این جسم ناشناخته را که عبارت از یک کپسول آتش نشانی و سیم های برق بود"، برداشت.

برپایه این گزارش، متهمان به این عمل در جریان بازداشت بودن به خاطر پرونده دیگری اعتراف کرده اند.

ناظران معتقدند که رژیم بحرین با پرونده سازی علیه مردم و انتشار مکرر حملات به نیروهای امنیتی و پلیس و اعتراف گیری از بازداشت شدگان، درصدد امنیتی کردن بیشتر فضای حاکم بر این کشور به منظور بهانه تراشی برای سرکوب بیشتر و راحت‌تر اعتراضات مسالمت آمیز مردمی است که از فوریه سال 2011 میلادی آغاز شده است.

مردم خواهان دستیابی به آزادی و دموکراسی و برقراری عدالت و روی کار آمدن حکومتی منتخب هستند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها