امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۲:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22813
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۷
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجید میلاد به شبکه العالم گفت: از زمان آغاز انقلاب تاکنون هیچگاه مخالفان از سلاح استفاده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجید میلاد به شبکه العالم گفت: از زمان آغاز انقلاب تاکنون هیچگاه مخالفان از سلاح استفاده نکرده اند، بنابراین کشف سلاح های پیشرفته دروغ است و از رژیم آل خلیفه می خواهیم خشونت علیه مردم را متوقف کند.

مجید میلاد اعلام کشف انبار سلاح را تلاشی مذبوحانه برای خشونت آمیز معرفی کردن انقلاب بحرین دانست و افزود: علت توسل آل خلیفه به اینگونه دروغ پردازی آن است که تاکنون نتوانسته با وجود استفاده از شیوه های مختلف، انقلاب مردم بحرین را حرکتی غیرمسالمت آمیز جلوه دهد. وی با اشاره به شهادت 120 بحرینی از ابتدای انقلاب تاکنون تصریح کرد: اگر مردم سلاح داشتند چرا کشته ها فقط از میان آنان است و نیروهای امنیتی کشته نشده‌اند؟

مجید میلاد تصریح کرد: اگر کمیته مستقل و بی طرف درباره رویدادهای بحرین به منظور شناسایی عاملان تروریسم و حمله به مردم تشکیل شود، ما در برابر اخلالگران امنیت و ثبات کشور می ایستیم.  

وی با اشاره به لزوم آزادی و رهایی مردم بحرین از حکومت غیر دموکراتیک و ضرورت توقف ظلم و سرکوب، برگزاری همه پرسی را خواست مردم این کشور برشمرد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها