امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22818
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۸
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، روز گذشته در مصاحبه‌‌ای با شفیع آقامحمدیان با عنوان «توضیحات شفیع آقامحمدیان در خصوص تولید آثار فاخر در مرکز گسترش» در ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، روز گذشته در مصاحبه‌‌ای با شفیع آقامحمدیان با عنوان «توضیحات شفیع آقامحمدیان در خصوص تولید آثار فاخر در مرکز گسترش» در خصوص دلایل ساخت فیلم فاخر توسط مرکز گسترش با این مدیر سینمایی گفت‌وگو کردیم که علی‌محمد قاسمی بر همین اساس نوشتاری را با عنوان «توهم فاخر» در اختیار بخش سینمایی فارس قرار داده است.

«علی‌محمد قاسمی» کارگردان فیلم سینمایی «یادداشت بر زمین» نوشته است:جناب آقای آقامحمدیان فیلم فاخر کارگردان فاخر و مدیر فاخر میخواهد،تجربه نشان داده صرفا با پول فاخر نمیشود فیلم فاخر ساخت.

شما طی مدیریتتان نشان دادید از عهده مدیریت یک فیلم کوتاه کم بودجه هم بر نمی‌آیید،چگونه است که امروز دم از تولید فیلم‌های ماندگار و مطلوب می‌زنید؟،آیا می‌شود تعبیرتان از دو واژهŽ ماندگار و مطلوب را بفرمایید.

در ادامه این نوشتار می‌خوانیم:این چند ساله اخیر واژŽه‌های زیادی برای ما بی معنا شده‌اند، آمارتان را که نگاه کنیم نشان می‌دهد فیلمسازان  فیلم کوتاه و مستند را که بودجه‌های ناچیز می‌گیرند از مرکز فراری دادید و امروز با خون دل فیلم میسازند .از شما میخواهم که فقط نام 10 فیلم از تولیداتتان را که دارای سطح کیفی مناسب جهت یک جشنواره جیم باشد را نام ببرید ،از خیر جشنواره الف میگذرم .

قاسمی در ادامه خطاب به شفیع آقامحمدیان نوشته است:از آنجایی که در جریان تولیدات فاخرتان هستم به واقع هنوز باور دارید فیلم فاخر ساخته‌اید؟ خیلی خوب با واŽژه‌ها بازی می‌کنید .فیلم تجربی فاخر آن ‌گونه که در مصاحبه تان گفته‌اید گونه جدیدی از سینماست؟زمزمه‌هایش را شروع کرده اید.توجیه مناسبی میتواند باشد.

در بخش پاپانی این نوشتار می‌خوانیم:راستی آیا خودتان هم در این پروŽژه‌های فاخر بجز ریاست مرکز بودن عنوانی دارید؟مثلا تهیه کننده یا مجری یا مشاور به هر حال زمانه عوض می‌شود و نیاز است که سینما از تجارب فاخر شما استفاده کند. به گفته شما هر فیلم فاخری میتواند تجربی باشد،درست میفرمایید، در سینمای ایران هر چیزی امکان دارد فیلم فاخر تجربی...مدیریت تجربی...هزینه های تجربی...آدمهای تجربی.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها