امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22823
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۸
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تغییر رویکرد شبکه «بازار» در امر برنامه‌سازی و همچنین افزایش «بالا نویس» و «کنار نویس» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تغییر رویکرد شبکه «بازار» در امر برنامه‌سازی و همچنین افزایش «بالا نویس» و «کنار نویس» اطلاع‌رسانی و اعلام قیمت‌های اقلام و کالاهای اساسی با استقبال شایان توجه مخاطبان مواجه شده و ابراز نظرات و پیشنهادهای بینندگان از طریق تماس تلفنی فزونی یافته است. به همین دلیل و برای ارج نهادن به بینندگان شبکه در جای جای میهن، «صدای شما» من‌بعد در فواصل مختلف برنامه‌های روزانه پخش خواهد شد.

بر اساس این گزارش، روابط عمومی شبکه بازار از بینندگان درخواست کرد که در صورت صلاحدید هنگام اعلام نظر و یا پیشنهاد نام و نام خانوادگی و شهری که در آنجا ساکن هستند را اعلام کنند.

«صدای شما» کار جدید شبکه بازار است که توسط روابط عمومی این شبکه با همکاری واحد پخش آماده سازی و در 4 نوبت در طول روز پخش می‌شود.

روابط عمومی شبکه بازار با تلفن گویای 22651637-021 آماده دریافت نظرها و دیدگاه­های مخاطبان در رابطه با برنامه­های این شبکه است. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها