امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۶:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22826
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۳۷
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سررسید سکه تحویل آبان از شنبه 22 تیرماه جاری بازگشایی و قابل معامله خواهد ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سررسید سکه تحویل آبان از شنبه 22 تیرماه جاری بازگشایی و قابل معامله خواهد بود.

بنابراین گزارش، طبق اعلام بورس کالا، قرارداد تحویل آبان در اولین روز معاملات بدون حد نوسان قیمتی با دوره گشایش به مدت 30 دقیقه در ابتدای جلسه آغاز و با دوره عادی معاملاتی و اعمال حد نوسان قیمت روزانه ادامه می یابد.

همچنین قیمت پایه این قرارداد، قیمت کشف شده در حراج تک قیمتی خواهد بود که مبنای حد نوسان قیمت روزانه برای ادامه معاملات خواهد بود. در صورت عدم انجام معامله در حراج تک قیمتی، قرارداد آتی متوقف و روند مذکور در روز کاری بعد دنبال می شود.

بر اساس این گزارش، وجه تضمین نیز برای چندمین بار با کاهش قیمت تعیین شده است، به طوریکه با 150 هزار تومان دیگر کاهش به 4 میلیون و 600 هزار تومان رسید.

به گزارش فارس، روز اول هفته آینده که سررسید آبان بازگشایی شود، معاملات با 5 قرارداد تا زمان اتمام سررسید تیرماه پیگیری خواهند شد.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها