امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22832
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۳۷
تعداد بازدید: 179
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارت تصویری‏، سامانه‌های هوشمند ترافیک‌شمار برخط و گشت‌های ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارت تصویری‏، سامانه‌های هوشمند ترافیک‌شمار برخط و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر، به‌ استثنای برخی محورهای مسدود ‌ذکر شده،‌ بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز بوده و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است.

کل تردد ثبت شده طی 24 ساعت گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 861 ترددشمار در محورهای مواصلاتی کشور، تعداد 6 میلیون و 980 هزار و 236 دستگاه ‌وسیله نقلیه بوده که نسبت به روز قبل از آن، سه درصد کاهش را نشان می‌دهد.

سهم وسایل نقلیه سنگین طی 24 ساعت گذشته در محورهای ارتباطی کشور، 18 درصد بوده است.

ساعات اوج تردد طی 24 ساعت گذشته بین ساعات 16 الی 17 و کمترین تردد بین ساعات پنج الی 6 صبح انجام گرفته که هموطنان‌ با آگاهی ازاین موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر خود انتخاب کنند.

‌بیشترین تردد طی 24 ساعته گذشته در محورهای‌ آزادراه کرج - تهران، آزادراه تهران-کرج و محور تاکستان-قزوین
انجام گرفته است.

* ممنوعیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای

محور کرند غرب - سر پل ذهاب واقع در استان کرمانشاه، به دلیل عملیات راهسازی از 17/4/92 تا 24/4/92 ‌از ساعت 14 تا 16 مسدود است؛ در مدت انسداد، تردد وسایل نقلیه از طریق محور سر پل ذهاب – امامیه – قصرشیرین – اسلام آباد غرب انجام خواهد شد.

آزادراه کرج ـ تهران، واقع در استان‌های تهران و البرز، از پل فردیس تا ورد آورد به دلیل احداث پل روگذر در کیلومتر 11 شنبه تا سه‌شنبه هر هفته از ساعت 23 لغایت 4 صبح روز بعد، تا 25 مردادماه جاری، مسدود بوده و در این مدت، مسیر جایگزین، جاده‌های قدیم یا مخصوص کرج، توصیه می‌شود؛ همچنین، تا مورخ یادشده، آزادراه تهران ـ کرج، از ساعت 7:30 الی 16:00 فقط در یک مسیر 700 متری در محدوده فوق، تردد خودروها از طریق کنارگذر احداثی انجام خواهد شد.

جاده اصلی قم ـ گرمسار و بالعکس، واقع در استان‌های قم و سمنان، تا 27/4/92 به دلیل تعریض مسیر مسدود و جایگزین برای خودروهای سواری، آزادراه قم ـ تهران و برای وسایل نقلیه سنگین قدیم محور قدیم قم ـ تهران و در ادامه برای همه خودروها، جاده امام‌رضا به سمت پاکدشت ـ گرمسار خواهد بود.

کمربندی شرقی شهر کرمانشاه، با تمدید عملیات از 21/2/92 تا 31/4/92 روز‌های شنبه‌، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته، از ساعت 11 تا 14 به دلیل اجرای عملیات زیرسازی راه آهن، مسدود خواهد بود؛ در مدت انسداد، تردد وسایل نقلیه از کمربندی غربی انجام خواهد شد.

محور بجنورد – شیروان (باند قدیم) واقع در استان خراسان رضوی از 16/4/92 لغایت 31/7/92 به دلیل عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار