امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22857
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۲۸
تعداد بازدید: 57
«عبد الرحیم مراد» رئیس حزب «الاتحاد» و وزیر سابق دفاع لبنان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیروت گفت: انفجاری ...

«عبد الرحیم مراد» رئیس حزب «الاتحاد» و وزیر سابق دفاع لبنان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیروت گفت: انفجاری که امروز سه‌شنبه در منطقه «بئرالعبد» در حومه جنوبی بیروت روی داد، اقدام تخریبی خصمانه‌ای است که امنیت، ثبات و استقرار لبنان را هدف قرار داده است.

مراد در ادامه افزود: این اقدام نشان می‌دهد که دشمنان کشور همچنان به اجرای طرح خصمانه خود برای هدف قرار دادن مثلث مقدس مقاومت و ارتش و در مردم لبنان ادامه می‌دهند که وطن و خاک آن را از وجود اشغالگران آزاد و پاک کرد.

وزیر سابق دفاع لبنان گفت: این اقدامات جنایت‌بار هیچ‌گاه نخواهد توانست بر عزم و اراده مقاومت و مردم آن غلبه کند و در رابطه میان آنها خلل و شکاف ایجاد کند، چون مردم لبنان همچنان آغوش خود را به روی مقاومت و طرح جهادی – آزادی‌بخش آن گشوده است.

مراد دست‌های ناپاکی که تلاش می‌کند، مقاومت را هدف قرار دهد، همان دست‌هایی است که ارتش را هدف می‌دهد و تلاش دارد، آتش تفرقه و اختلاف افکنی و فتنه‌های دینی و مذهبی را در لبنان برافروزد.

وزیر سابق دفاع لبنان ابراز امیدواری کرد که نیروها و جریان‌های سیاسی لبنان با بالا بردن سطح و میزان مسئولیت پذیری خود با اقداماتی که خواهان فتنه انگیزی در کشور هستند، مقابله کنند.

وی تاکید کرد که تلاش برای ایجاد شکاف و اختلاف میان مقاومت و مردم آن هیچ‌گاه با موفقیت همراه نخواهد شد.

منطقه «بئرالعبد» در حومه جنوبی بیروت بعد از ظهر امروز سه‌شنبه شاهد انفجار یک خودرو بمبگذاری شده در پارکینگ خودرو در نزدیکی ساختمان مرکز همکاری اسلامی روی داد که بنابر اعلام وزارت بهداشت لبنان 53 نفر زخمی شدند که 41 نفر از آنها بیمارستان را ترک کرده و 12 نفر دیگر در حال مداوا می‌باشند.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها