امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۱:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22867
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۲۸
تعداد بازدید: 100
سریا داوودی حموله شاعر و منتقد ادبی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره مجموعه شعر «سرنادهای ...

سریا داوودی حموله شاعر و منتقد ادبی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره مجموعه شعر «سرنادهای میترائیک» که از تازه‌ترین سرودهای‌ وی است، اظهار داشت: اشعار این مجموعه در فضایی انتقادی و اجتماعی سروده شده است که در بخشی از این سروده‌ها در زمینه افسانه‌ها و اسطوره‌ها است.

وی افزود: این مجموعه در ادامه کتاب‌ شعر «از عصای شکسته نیچه تا عصر مچاله لورکا» با گریزی احساسی به انتقاد اوضاع اجتماعی می‌پردازد.

این شاعر درباره زمان انتشار این مجموعه عنوان کرد: هنوز با ناشری برای این مجموعه قرارداد نبستم و هنوز زمان انتشار آن مشخص نیست.

سریا داوودی حموله شاعری انتقادی که در شعرهای غنایی‌اش هم گریزی به اجتماع می‌زند پیش از این مجموعه‌های «اوفلیا تو نیستی با گیسوانم حرف می زنم» سال 1382، «آسمان حرفی از گیسوان لی لی بود» سال 85، «از عصای شکسته نیچه تا عصر مچاله لورکا»‌ در سال  90، اقدام به چاپ همزمان «من ما بودم با دو فاعل اضافی» در نشر نوید شیراز و «نان و نمک میان گیسوان تهمینه» در نشر افراز در سال 92 کرده است. 

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها