امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۸:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22890
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۲۵
تعداد بازدید: 127
حجت الاسلام علیرضا علیپور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد پیشنهاد مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد ...

حجت الاسلام علیرضا علیپور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد پیشنهاد مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد بررسی هزینه‌های سه باشگاه پرسپولیس، استقلال و سپاهان در حضور خبرنگاران، اظهار داشت:رحیمی مدیرعامل باشگاه سپاهان به سازمان لیگ آمد و گفت که هزینه‌های سه باشگاه بررسی شود. البته سازمان لیگ به طور عادی بودجه‌های تمامی باشگاه‌های لیگ برتری را بررسی می‌کند. هزینه‌های این سه باشگاه را نیز بررسی خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه آیا پیشنهاد رحیمی عملی می‌شود و هزینه‌ها در حضور رسانه‌ها بررسی خواهد شد یا نه، گفت: چیزی از رسانه‌ها پنهان نمی‌کنیم و همه مسایل را به اطلاع عموم و تمامی فوتبالدوستان می‌رسانیم اما در این مورد باید بگویم که اگر آئین‌نامه فصل نقل و انتقالات چنین  اجازه‌ای بدهد این اقدام عملی می‌شود. آئین‌نامه فصل گذشته نقل و انتقالات بر محرمانه بودن مبلغ قرارداد بازیکنان و مربیان تاکید داشت و نمی‌دانم در آئین‌نامه جدید این محرمانه بودن برداشته شده است یا نه. اگر واژه محرمانه بودن مبلغ قراردادها برداشته شده باشد در آن صورت این پیشنهاد را به هیئت رئیسه سازمان لیگ می‌دهیم و بعد از تصویب آن پیشنهاد رحیمی را عملی می‌کنیم.

علیپور در تشریح بررسی بودجه‌های باشگاه‌های لیگ برتری، گفت: در حال حاضر به جای قانون سقف قراردادها بررسی بودجه‌های باشگاه‌ها بررسی می‌شود و باشگاه‌ها فقط اجازه دارند 60 درصد از هزینه‌های خود را صرف خرید بازیکن و مربی تیم فوتبال بکنند. مثلا اگر باشگاهی 10 میلیارد تومان بودجه داشته باشد فقط می‌تواند 6 میلیارد تومان آن را برای خرید بازیکن و مربی صرف کند. از سویی دیگر بازیکنان جذب شده باشگاه‌ها با بودجه ارایه شده به سازمان لیگ هم مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی در مورد تخلف باشگاه‌ها از بودجه اعلام شده به سازمان لیگ، گفت: اگر باشگاهی مرتکب چنین تخلفی شود پروانه حرفه‌ای آن باشگاه زیر سوال است و شاید قرارداد بازیکنان‌شان هم در سازمان لیگ به ثبت نرسد.
انتهای پیام/ی
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها