امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22900
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۲۶
تعداد بازدید: 92
میرزابابا مطهری‌نژاد عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری و مدیر اطلاع‌رسانی حزب مردم‌سالاری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل ...

میرزابابا مطهری‌نژاد عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری و مدیر اطلاع‌رسانی حزب مردم‌سالاری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به ویژگی‌های افراد کابینه یازدهم اشاره کرد و اظهارداشت: مهمترین مسئله، انتخاب کابینه‌ای کارآمد است که بتواند مطالبات و نیازهای مردم را جواب دهد.

عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری تصریح‌کرد: به دلیل اینکه آقای روحانی بدون وابستگی حزبی آمده است باید افراد را بدون وابستگی به جناحشان انتخاب کند یعنی بر مبنای توانایی و کارآمدی افراد از همه جناح‌ها استفاده نماید.

وی در عین حال به پذیرش اعضای کابینه و وزراء از سوی مجلس و متخصصین سازمان‌ها اشاره و اضافه‌کرد: نیروهای متخصص باید وزیر را به عنوان یک نیروی کارآمد در سازمان خود بشناسند.

مطهری‌نژاد با تأکید بر اینکه باید افرادی معرفی شوند که مجلس را دچار چالش نکنند، گفت: در شرایط فعلی کشور که شرایط خاصی است و برخی مشکلات اقتصادی وجود دارد، ایجاد تنش میان دو قوه مجریه و مقننه موجب ناامیدی مردم شده و لطمه بدی وارد می‌کند.

عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری با تأکید بر اینکه نیروهای هر وزارتخانه باید پشت سر وزیر قرار گیرند، افزود:‌ اینکه پس از انتخاب وزیر به کارآمدی یا ناکارآمدی وی پرداخته شود ایجاد وقفه کرده و راه‌اندازی چرخ‌های تولید، حرکت و خدمات را با مشکل مواجه می‌کند.

وی درباره دیدار حزب مردم‌سالاری با حجت‌الاسلام روحانی نیز خاطرنشان‌کرد:‌ حزب مردم‌سالاری به دنبال سهم‌خواهی نیست ولی نیروهای توانمندی که داریم در اختیار ستاد آقای روحانی قرار می‌دهیم؛ برای دیدار هم عجله‌ای نداریم چراکه در دوران انتقال دولت مسائل خاصی مطرح است و منتظریم تا زمان مناسبی پیش آید اما آمادگی داریم هر لحظه ایشان نیاز داشت نظرات ما را بشنود با وی دیدار کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها