امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2292
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 160
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از گرگان، آیت‎الله سیدکاظم نورمفیدی ظهر امروز در پانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه‎ساز استان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از گرگان، آیت‎الله سیدکاظم نورمفیدی ظهر امروز در پانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه‎ساز استان گلستان در تالار فخرالدین اسعد گرگانی اظهار داشت: هر گاه سرمایه در زمینه خدمت به کار گرفته شود قطعا موثر خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه باید با مردم صادقانه سخن بگوییم، متذکر شد: صداقت و سلامت در کار همیشه اثربخشی خود را نشان می‎دهد لذا وقتی خیرین احساس کنند پولشان در مسیر سالمی خرج می‎شود افزایش استقبال آنها را در پی خواهد داشت چنانکه این امر در مدرسه‎سازی نمود بیشتری دارد.

خیرین بر اساس نیاز جامعه سرمایه‎گذاری کنند

نماینده ولی‎فقیه در گلستان با تصریح اینکه عمل صالح، سرمایه واقعی انسان محسوب می‎شود، ابراز داشت: آنچه همواره انیس و مونس انسان خواهد بود عمل و کردار اوست.

نورمفیدی با تاکید بر اینکه خیرین باید بر اساس نیاز جامعه سرمایه‎گذاری کنند، خاطرنشان کرد: مسجد به اندازه کافی وجود دارد، نیاز جامعه در حال حاضر چیزهای دیگری است که نباید نسبت به آن کوتاهی کرد.

وی ادامه داد: نباید فکر کنیم فقط مسجدسازی، حسینیه‎سازی جزو عمل صالح به حساب می‎آید بلکه مدرسه‎سازی، دستگاه‎های پزشکی، جراحی، سی‎تی‎اسکن، نیازهای جامعه است که می‎تواند مشکلات مردم را برطرف و سرمایه نکویی برای انسان به یادگار بگذارد.

انگیزه خدمت و خستگی ناپذیری ملاک گزینش قرار بگیرد

نماینده ولی‎فقیه در گلستان افزود: پول، ملک، آپارتمان و خودرو سرمایه واقعی انسان نیست بلکه اقداماتی که برای ترویج دین خدا و رفع مشکلات مردم صرف می‎شود جزو سرمایه واقعی است.

نورمفیدی در خصوص انتخابات خرداد و خلق حماسه‎ای دیگر توسط ملت ایران بیان داشت: انگیزه خدمت، کار و تلاش، ملاحظه نکردن وقت و ساعت اداری برای کار، خستگی ناپذیری باید ملاک گزینش قرار بگیرد تا شاهد رشد و تعالی جامعه باشیم.
انتهای پیام/83001/خ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها