امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۰۴:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22955
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۹
تعداد بازدید: 96
محمد جعفریان در مورد جزئیات این طرح به خبرنگار فارس گفت: سازمان جوانان هلال احمر در قالب طرحی با عنوان«قرار مهربانی» زمینه فرهنگ اهدای خون ...

محمد جعفریان در مورد جزئیات این طرح به خبرنگار فارس گفت: سازمان جوانان هلال احمر در قالب طرحی با عنوان«قرار مهربانی» زمینه فرهنگ اهدای خون برای بیماران را فراهم کرده است.

وی افزود: این طرح در راستای گسترش فرهنگ نوعدوستی، نهادینه کردن تلاش جهت تامین سلامت انسان‌ها و تسکین آلام بشری در میان مردم به‌ویژه جوانان و نوجوانان در ماه رمضان اجرا می‌شود.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر شعار این طرح را« اهدای عضو، اهدای خون، هدیه‌ای برای نجات جان انسان‌ها» اعلام کرد و گفت: این طرح با همکاری سازمان انتقال خون و مرکز فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه شهید بهشتی در سراسر کشور اجرا می‌شود و افراد داوطلب فرم اهدای عضو را با درج مشخصات پر می‌کنند تا در صورت مرگ مغزی یا موارد خاص امکان اهدای عضو وجود داشته باشد.

مشاور رئیس جمعیت هلال احمر با تأکید بر اینکه در مقطعی از ایام ماه مبارک تأمین خون به دلیل روزه‌داری کمی مشکل‌تر می‌شود گفت: با توجه به کاهش ذخایر خون در نیمه اول ماه مبارک رمضان از هم‌میهنان به ویژه جوانان می‌خواهیم تا برای اهدای خون و شرکت در این طرح به مراکز امور جوانان هلال احمر در سراسر کشور مراجعه کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها