امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22956
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۹
تعداد بازدید: 94
به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، مرکز تحقیقاتی Flash Networks طی نظرسنجی جدید خود که روی شرکت‌کنندگان همایش بین‌المللی LTE World Summit انجام ...

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، مرکز تحقیقاتی Flash Networks طی نظرسنجی جدید خود که روی شرکت‌کنندگان همایش بین‌المللی LTE World Summit انجام داد، دریافت 50 درصد از مدیران شرکت‌های مخابراتی بر این باورند که شبکه‌ آن‌ها " بسیار سریع" است که توضیح آن‌ها برای این سرعت بالا این بوده است که مشترکان با سرعت بیشتر از 20 مگابایت در ثانیه به آن متصل می‌شوند.

 این نظرسنجی همچنین ثابت کرد که 68 درصد مدیران شرکت‌های مخابراتی معتقدند که هنوز به اندازه کافی سریع نیست و سرعت باید افزایش یابد.

در این بررسی از مدیران شرکت‌های مخابراتی پرسیده شد که به اعتقاد آن‌ها همسو با سرمایه‌گذاری روی فناوری‌های جدید، تا چه میزان باید سرعت شبکه آن‌ها افزایش یابد تا از آن احساس رضایت کنند. در پایان مشخص شد که بیش از 70 درصد مدیران مخابراتی معتقدند که اگر کمتر از 20 درصد سرعت شبکه آن‌ها افزایش یابد احساس رضایت می‌کنند.

"مراو باهات"(Merav Bahat) مدیر توسعه بازاریابی و تجاری مرکز Flash Networks در این خصوص توضیح داد: «ما در بررسی جدید خود دریافتیم که نسل جدید فناوری TCP-4TE LTE  ‌می‌تواند سرعت شبکه‌های مخابراتی را تا 50 درصد و حتی بیشتر افزایش دهد. این اتفاق در حالی محقق می‌شود که برای انجام آن نیاز به هرگونه سرمایه‌گذاری جانبی روی زیرساخت‌های مخابراتی وجود ندارد».

او در ادامه گفت: «نتایج حاصل از این بررسی‌ها نظریه ما را تایید کرد که اپراتورهای موبایلی تلاش می‌کنند اقدامات گسترده‌تری انجام دهند تا خدمات پرسرعت‌تری را در اختیار مشترکان خود بگذارند».
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها