امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22962
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۹
تعداد بازدید: 119
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، ارتش سوریه با پیشروی در چند محور در جبهه‌های مسیر جاده‌ای اریحا – لاذقیه، ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، ارتش سوریه با پیشروی در چند محور در جبهه‌های مسیر جاده‌ای اریحا – لاذقیه، کنترل سه روستای «النحل»، «سنغره» و «عیناتا» در ریف ادلب را به دست گرفته و در درگیری‌ با افراد مسلح در مجاورت شهرک «بسنقول»، شماری از تروریست‌ها کشته و یا زخمی شدند. برخی گزارش‌ها از کشته شدن بیش از 50 تن از افراد مسلح و جراحت تعداد دیگری از آنها حکایت دارند. تعداد زیادی از خودروهای وابسته افراد مسلح نیز در این درگیری منهدم شد.

یک منبع آگاه در نیروهای نظامی سوریه به خبرنگار ما گفت: عملیات نظامی ارتش در جند جبهه به سمت مناطق «بسنقول»، «اورم الجوز» و «سهل الروج» در جریان است و افراد مسلح در حال فرار از مقرهای تجمع خود در جبل الزاویه هستند.

بر اساس این گزارش، نیروهای هوایی ارتش سوریه، یکی از مراکز تجمع تروریست‌های مسلح در شهرک «الرامی» در ریف اریحا که در حال آماده شدن برای حمله به یکی از مراکز نظامی ارتش بودند را هدف قرار داد که به کشته و زخمی شدن شماری از افراد مسلح منجر شد. فردی به نام «عبدالغفور محمد الصطوف» در میان کشته‌ها شناسایی شد.

این گزارش حاکی است که تعدادی از یگان‌های ارتش سوریه با چند مجموعه از افراد مسلح در مناطق «الصوامع» و تپه‌های همجوار آن درگیر شدند و عناصر وابسته به آنها را در مناطق منتهی به «کفرما وحیش» در «معره نعمان» تعقیب کردند که تعدادی از تروریست‌ها کشته و ده‌ها تن از آنها زخمی شدند. یک خودروی مجهز به دوشکا نیز منهدم و سرنشینان آن نیز کشته شدند.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها