امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22978
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۹
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، سرهنگ ارتش "والری گراسیموف" رئیس ستاد کل نیروهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، سرهنگ ارتش "والری گراسیموف" رئیس ستاد کل نیروهای مسلح روسیه اعلام کرد که توسعه نیروهای راهبردی هسته‌ای و نیروهای ویژه دفاع هوایی-فضایی، از اولویتهای اصلی در نظر گرفته شده در روند توسعه ساختارهای نیروهای نظامی روسیه تا سال 2020 خواهد بود.

این مقام بلندپایه نظامی روس همچنین از ادامه تجدید تجهیزاتی نیروهای موشکی راهبردی این کشور با استفاده از سامانه های دفاع ضد موشکی «یارس» که دارای مدرنترین امکانات برای فایق آمدن بر موشک‌های سپر موشکی آمریکا است، خبر داد.

سرهنگ گراسیموف یادآور شد: نخستین اولویت و توجه اصلی ما در راستای تجدید تجهیزات و نوسازی ساختار نیروهای مسلح کشور روی توسعه گروههای ویژه متخصص، بالا بردن خصوصیات مانوری، موثر بودن اقدامات نظامی و تضمین حساب شده در مورد توانایی اجرای کلیه وظایف نظامی محوله در سختترین شرایط ممکن، متمرکز است که در راستای رسیدن به این هدف تا سال 2020  تلاش منسجم کلیه نیروهای مسلح ارتش روسیه ضروری و حاکی از موفقیت این طرح است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها