امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۰۷:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22980
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۹
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فروش بین‌المللی فیلم در حالی به این رقم رسیده است که فروش کلی آن در آمریکای شمالی حدود 223 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فروش بین‌المللی فیلم در حالی به این رقم رسیده است که فروش کلی آن در آمریکای شمالی حدود 223 میلیون بوده است.

تحلیل‌گران اقتصادی سینما می‌گویند فروش بین‌المللی قسمت دوم مجموعه اکشن و علمی تخیلی «سفرهای ستاره‌ای» در سطح بین‌المللی، به 300 میلیون دلار هم خواهد رسید.
 به گفته آن‌ها، این فیلم هنوز در سی کشور دیگر جهان به روی پرده سینماها نرفته و باید منتظر فروش آن در این تعداد کشور دیگر هم بود.

با این حال، تهیه‌کنندگان فیلم در کمپانی پارامونت از رقم فعلی فروش آن در آمریکا و بقیه کشورهای جهان راضی و خشنود به نظر می‌رسند.

فروش کلی سفرهای ستاره‌ای به درون تاریکی در سطح جهان (هم آمریکا و هم سی دو کشور دیگری که آن را نمایش می‌دهند) به 444 میلیون دلار رسیده است.

این فیلم با هزینه بالای تولید 180 میلیون دلاری ساخته شده و حدود 50 میلیون دلار هم صرف تبلیغات و بازاریابی برای آن در زمان نمایش عمومی شد.

اما اهل فن با توجه به بالا بودن هزینه‌های تولید این اکشن دلهره‌آور و ماجراجویانه، می‌گویند فروش کلی جهانی آن خوب و قابل قبول نیست.

به نوشته سایت سینمایی باکس آفیس، تحلیل‌گران اقتصادی سینما انتظار یک فروش 300 میلیون دلاری را برای فیلم در آمریکای شمالی داشتند.
«سفرهای ستاره‌ای به درون تاریکی» یکی از امیدهای اصلی اصلی جدول گیشه نمایش سینماها در فصل تابستان امسال بود. اما فروش 223 میلیون دلاری آن در آمریکای شمالی توقعات را برآورده نکرد.

قسمت اول سری جدید فیلم در سال 2009 (که به احیای کلی قصه این مجموعه فیلم قدیمی پرداخت و داستان آن را حدود 40 سال به عقب برد) 258 میلیون دلار در آمریکای شمالی فروش کرد.

این فیلم با هزینه تولید 140 میلیون دلاری تهیه شد .به همین دلیل، پیش‌بینی می‌شد قسمت دوم فیلم که با هزینه بالاتری تهیه و تولید شده فروش بالاتری هم در جدول گیشه نمایش سینماها بکند.

هر دو قسمت اول و دوم این اکشن علمی تخیلی را جی جی آبرامز کارگردانی کرده و کریس پاین و زاخاری کوئینتو در آن در نقش دوران جوانی کاپیتان کرک و آقای اسپاک بازی کرده‌اند.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها