امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22988
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۹
تعداد بازدید: 111
 به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیروت، «شیخ محمد موعد» خطیب و امام جماعت مسجد «الحسین»(ع) و مسئول روابط عمومی و ...

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیروت، «شیخ محمد موعد» خطیب و امام جماعت مسجد «الحسین»(ع) و مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی مجلس علمای فلسطین در لبنان، انفجار تروریستی روز گذشته حومه جنوبی بیروت که مصادف با آغاز ماه مبارک رمضان بود را محکوم کرد.

وی تاکید کرد که در پس این انفجار تروریستی به خوبی دست‌های رژیم صهیونیستی قابل مشاهده است که خواهان فتنه‌ انگیزی و هدف قرار دادن ثبات و استقرار در لبنان است.

شیخ موعد در این ارتباط با انتشار بیانیه‌ای که نسخه‌ای از آن را در اختیار دفتر خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیروت قرار داد، گفت: بدون تردید دشمن صهیونیستی و ایادیش هیچ‌گاه نخواهد توانست به خواسته‌ها و اهداف خود در لبنان دست یابند و طرح جهاد و مقاومت در لبنان و فلسطین پیروز خواهد شد.

این بیانیه با تاکید بر اینکه بهترین پاسخ به دشمن صهیونیستی متحد کردن بیش از پیش صفوف‌مان است، افزود: برای مقابله با چنین فتنه‌هایی باید که محبت و عشق به یکدیگر را افزایش داده و مشکلات بین خود را با گفت‌وگو و مذاکره و تفاهم و عدم روی آوردن به سلاح و خشونت و حمایت از مقاومت برای آزادی تمام خاک فلسطین حل کنیم.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها