امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22991
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۹
تعداد بازدید: 43
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، در این بخشنامه آمده است: به موجب تصمیم هیات دولت جهت بهره ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، در این بخشنامه آمده است: به موجب تصمیم هیات دولت جهت بهره مندی‌ مطلوب کارکنان از فضایل و معنویات ماه مبارک رمضان و به وجود آمدن فرصت مناسب برای خودسازی و بهره‌مندی از برکات فراوان این ماه شریف و نورانی، نسبت به تغییر ساعات کاری ادارات و بانک‌ها اقدام کنند.
بر همین اساس، ساعات کاری بانک های دولتی در طول ماه مبارک رمضان به شرح زیر اعلام می‌گردد.

1- ادارات و واحد های ستادی بانک ها در همه استان‌ها به استثنای تهران، فعالیت اداری را صبح‌ها با یک ساعت تاخیر شروع و بعد از ظهر نیز یک و نیم ساعت زودتر خاتمه دهند.

2- ادارات و واحدهای ستادی بانک‌های دولتی در استان تهران، فعالیت اداری خود را ساعت 9 صبح شروع و ساعت 14:30 خاتمه دهند.

3- تمامی شعب و واحد‌های اجرایی بانک‌های دولتی در تهران و سایر استان‌ها، نیم ساعت زودتر از ادارات و واحد های ستادی شروع به کار نمایند.

4- ساعات کار تمامی شعب و واحد‌های تابعه بانک‌های دولتی در روز های نوزدهم (19) و بیست و سوم (23) ماه مبارک رمضان با یک ساعت تاخیر نسبت به سایرروزهای ماه مبارک رمضان آغاز خواهد شد.

5- لازم است هر گونه فعالیت فوق برنامه قبل یا بعد از پایان ساعت کار انجام گیرد.

6- برنامه ریزی ایاب و ذهاب کارکنان به گونه ای تنظیم شود که راس ساعت مقرر در محل کار حضور داشته باشند و در پایان ساعت معین محل کار خود را ترک نمایند.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها